Nie daj się chandrze i depresji!


Źródło: www.sxc.hu
Jesień to trudny czasdla każdego. Coraz gorsza pogoda nie nastraja nas pozytywnie. Zaczynamy czućsię coraz gorzej i niestety doskwiera nam również ciągły brak motywacji. Wszystkoto nie pomaga nam w dążeniu do zgrabnej sylwetki. Czy jest jednak jakiś sposób,aby temu zapobiec? 
Oczywiście chandra czy też inaczej mówiąc tak zwany „dół”  nie jest żadną dolegliwością, która mogłabyspowodować jakikolwiek uszczerbek na zdrowiu czy życiu. Niemniej jednak jeślistan ten trwa przez dłuższy czas, to może to spowodować pogorszenie stanuzdrowia. Chandra ma negatywny wpływ na nasze związki z rodziną oraz znajomymi.Często zdarza się, że przez złe samopoczucie nie mamy ochoty na spotkaniatowarzyskie. Często pogarszają się również nasze relacje z partnerem. Wszystko topowoduje natomiast, że zaczynamy szukać pocieszenia m.in. w jedzeniu. Dla wieluz nas jedzenie stanowi jedną z większych radości w życiu. Kiedy źle się czujemyszukamy pocieszenia w słodkościach. Nie pomaga nam również zła pogoda. Coraz więcejdeszczowych, szarych dni, które nie zachęcają nas do wyjścia z domu powodują, żezmieniamy swój styl życia. Nawet jeśli wiosną i latem jesteś bardzo aktywna, tonajczęściej jesienią aktywność ta zamierza. Skutek? Odkładający się tłuszczyk,który pogarsza naszą sylwetkę i tym samym wcale nie wpływa na lepszesamopoczucie.

Źródło: Nie daj się chandrze i depresji!


Podobne wiadomosci:

  • Nie daj się chandrze i depresji! – część druga
  • Nie daj się chandrze i depresji! – część czwarta
  • Nie daj się chandrze i depresji! – część trzecia
  • Skomentuj:

    You must be logged in to post a comment.

    skanowanie Lublin drukowanie kopiarki warszawa projekty powykonawcze archiwizacja dokumentacji skanowanie do pliku wielki format skanowanie dokumentacji lublin