Dieta warzywna

Źródło: www.sxc.hu
Dieta warzywna to doskonała propozycja dla wszystkich osób, które marzą o pięknej sylwetce i zdrowym organizmie. Dodatkowo warto zwrócić również uwagę na fakt, iż dzięki tej diecie poczujemy się lepiej i będziemy bardziej zadowoleni z siebie oraz swoich dokonań. 
Jest to również świetny sposób na dostarczenie do organizmu potężnej dawki witamin i mikroelementów, o których tak często zapominamy na co dzień. Osoby, które marzą o pozbyciu się kilku nadprogramowych kilogramów z pewnością ucieszy fakt, iż w trakcie tego programu żywieniowego możemy stracić nawet 5 kg w ciągu zaledwie 5 dni! Skuteczność jest zatem naprawdę imponująca!  Choć  efekt ten wydaje się wprost niemożliwy do osiągnięcia to naprawdę jest on realny. Wystarczy tylko dokładnie przestrzegać zasad diety i stosować się do jej rygorystycznego programu. W trakcie jej stosowania do organizmu dostarczamy zaledwie 600 kalorii dziennie. Jest ona zatem nieodpowiednia dla osób, które uprawiają sport, prowadzą tryb życia, w którym dużą role odgrywa wysiłek fizyczny czy też kobiet w ciąży i karmiących a także nastolatków. Mimo tak niewielkiej dawki kalorii nie odczuwamy głodu. Dzieje się tak za sprawą tego, że warzywa dostarczają nam mnóstwo błonnika, który nie jest trawiony przez nasz organizm. Tym samym jestem nasyceni przez dłuższy czas. Zaletą tego programu żywieniowego jest także spora dawka witamin i mikroelementów oraz brak skutków ubocznych, które pojawiają się często przy restryktywnych głodówkach takich jak – blada skóra, brak energii, złe samopoczucie itp. Podstawową zasadą diety jest spożywanie w ciągu dnia trzech posiłków – śniadania, obiadu i wczesnej kolacji. W trakcie każdego z nich jemy jedno ze wskazanych przez dietetyków dań warzywnych.

Źródło: Dieta warzywna


Podobne wiadomosci:

  • Dieta warzywna
  • Dieta w sporcie – równie ważna, jak trening
  • Czy dieta CUD istnieje?
  • Skomentuj:

    You must be logged in to post a comment.

    skanowanie Lublin skanowanie lublin drukowanie z internetu wydruki lublin centrum tanie wydruki lublin wielkoformatowe format tanie ksero lublin tanie kopiowanie lublin szybki druk wysokonakładowy