Zacznij wiosnę z dietą! – część druga


Źródło: www.sxc.hu
Dieta wiosenna jest nie tylko zdrowa ale przede wszystkim także smaczna. To doskonały sposób na to, aby zmienić swój jadłospis  i postawić na racjonalne odżywianie się. Oczyść swój organizm i dodaj mu energii na wiosnę!
Możesz zastosować w tym celu kilkudniową dietę oczyszczającą, która oparta jest na warzywach oraz płynach. Tego typu program żywieniowy nie może być stosowany przez dłuższy czas ponieważ nie dostarcza do organizmu wszystkich niezbędnych mu składników (np. tłuszczy). Nie mniej jednak daje nam ona to, czego tak bardzo nam brakuje na wiosnę czyli witaminy i mikroelementy. Dieta ta nie jest jednak odpowiednia dla osób, które mają zwiększone zapotrzebowanie na energię np. z racji wykonywanego zawodu czy uprawianego sportu. Nie jest to również dobry pomysł w przypadku nastolatków oraz kobiet w ciąży i karmiących. Nie mniej jednak jeśli nie należysz do tych grup i jesteś osobą zdrową to bez problemu możesz oczyścić swój organizm korzystając z wyżej przedstawionego sposobu. Warto skonsultować swoje plany zastosowania określonego programu żywieniowego z dietetykiem. Ten zawsze ustali odpowiednio zbilansowany plan żywieniowy dostosowany do konkretnych potrzeb pacjenta. Dobrym sposobem na wiosenną dietę jest również catering dietetyczny. Dostarczane posiłki są odpowiednio zaplanowane, zawierają świeże oraz zdrowe składniki, które zapewniają prawidłowe funkcjonowanie organizmu.

Źródło: Zacznij wiosnę z dietą! – część druga


Podobne wiadomosci:

  • Zacznij wiosnę z dietą!
  • Na czym polega dieta wiosenna? – część druga
  • Zacznij biegać! – część druga
  • Skomentuj:

    You must be logged in to post a comment.

    skanowanie Lublin skanowanie lublin skanowanie lublin skanowanie kolor lublin wydruki lublin wielki format skan projekty powykonawcze dokumentacja powykonawcza skanowanie do pliku wielki format