Biesiada 2011

Biesiada w Sądeckim Bartniku

Już za kilka tygodni Stróże staną się „Miodową stolicą Polski”. W dniach 4-5 lipca odbywać się będzie XVIII „Biesiada u Bartnika”. 

Podczas trwającej dwa dni imprezy wszyscy zainteresowani będą mogli uczestniczyć m.in. w konferencjach na temat pszczelarstwa, pokazach miodobrania, wystawach, kiermaszach czy degustacjach produktów pszczelarskich.

Biesiada

Stolica Polskiego Miodu

Nie zabraknie także występów zespołów regionalnych czy wspólnego biesiadowania przy muzyce. Główną atrakcją pierwszego dnia imprezy będzie wydarzenie przewidziane na godz. 21-30 „Noc św. Ambrożego” – spektakl światła i dźwięku  „Miód pitny-napój bogów”. Drugi dzień „Biesiadowania” także zapowiada się bardzo interesująco pod względem programowym.

Oprócz wykładów dotyczących tematyki pszczelarskiej przewidziano m.in. występ kabaretu „Pigwa Show” oraz polsko-słowacki turniej rycerski. Imprezę zakończy wspólne, wieczorne  biesiadowanie przy muzyce.

Autor: Szymon Obrzut
Uczestnicy Biesiady mogą w trakcie trwania Biesiady kupić miód pszczeli, miód pitny, pyłek kwiatowy, propolis, pierzgę oraz słodkości wyprodukowane na bazie produktów pszczelich.  Lizaki i batony miodowe to rarytas który przez cały rok można kupić w sklepie internetowym u Sądeckiego Bartnika.  W tym roku to już XX Biesiada a nie zabraknie atrakcji w tej jubileuszowej Biesiadzie. Organizator jakim jest Sądecki Bartnik dba o to żeby w czasie trwania Biesiady uczestnicy nie mieli czasu na nudę. Jeżeli jeszcze nie byłeś na Biesiadzie to w tym roku powinieneś odwiedzić Stróże w czasie trwania Biesiady u Sądeckiego Bartnika.
Organizator zaprasza na Biesiadę – Biesiada miodowa u Bartnika Sądeckiego

Źródło: Biesiada 2011


Podobne wiadomosci:

  • Kilka dni temu Biesiada u Bartnika
  • XXI Biesiada u Bartnika
  • XX Biesiada u Bartnika
  • Skomentuj:

    You must be logged in to post a comment.

    skanowanie Lublin skanowanie lublin serwis ekspresów serwis ekspresów do kawy w Lublinie skanowanie kolor lublin skanowanie lublin wielki format skan naprawa ekspresów odkamienianie ekspresów kawowych