Woda Twoim sprzymierzeńcem


Źródło: www.sxc.hu
Mało kto zdaje sobie sprawę z tego, że konieczność picia dużej ilości wody nie jest tylko wymysłem osób, które pragną w ten sposób zarobić. Jest to fakt, który jest jednoznacznie udowodniony naukowo. Dlatego też jeśli do tej pory nie przywiązywałaś do tego zbyt dużej wagi, już czas zacząć to robić.
Przede wszystkim ważne jest to, aby wypijać co najmniej 2 litry płynów dziennie. Oczywiście nie musi to być wyłącznie czysta woda. Ważne jednak, aby były to płyny zdrowe dla Twojego organizmu. Co to oznacza? Z pewnością zdrowy nie będzie napój energetyczny, coca-cola, fanta, sprite i inne kolorowe napoje gazowane. Nie zawierają one bowiem żadnych korzystnych dla Twojego organizmu związków i minerałów, a wręcz przeciwnie zabijają je i dodatkowo zwiększają nasze nafaszerowanie substancjami konserwującymi, sztucznymi barwnikami i kaloriami! Napoje te zdecydowanie nie pomogą Ci zatem w utrzymaniu zgrabnej sylwetki. Jeśli zatem o tym myślisz już dziś powinnaś wyeliminować je ze swojej diety. Oczywiście nic się nie stanie jeśli od czasu do czasu pozwolisz sobie na szklankę takiego napoju np. będąc w restauracji czy pubie. Niemniej jednak chroniczne picie sztucznych napojów bardzo negatywnie wpływa na Twój organizm. Jeśli więc chcesz się stosować do wspomnianej wcześniej zasady dotyczącej picia co najmniej 2 litrów, to nie wliczaj do niej tego typu napojów. Postaw na zdrowe soki i wodę. Tego typu płyny bowiem rzeczywiście pozytywnie wpłyną na Twój organizm.

Źródło: Woda Twoim sprzymierzeńcem


Podobne wiadomosci:

  • Woda Twoim sprzymierzeńcem – część druga
  • Rekuperacja w Twoim domu
  • Ekologiczna choinka w Twoim domu
  • Skomentuj:

    You must be logged in to post a comment.

    skanowanie Lublin drukowanie wydruki z internetu lublin kopiarki wydruki lublin centrum tanie formaty lublin wielkoformatowe format