Sylwetka jak ze zdjęcia- część pierwsza

Każda z nas chce wyglądać atrakcyjnie, a swoim wyglądem zbudzać zachwyt i podziw. Często jednak kilka zbędnych kilogramów wprowadza nas w kompleksy i powoduje, że nie lubimy przebywać w towarzystwie. Zupełnie niepotrzebnie, ponieważ już kilka prostych zasad zdrowego trybu życia może spowodować, że w łatwy i bezpieczny sposób utracimy zbędne kilogramy. Wiadomo, że sama dieta nie zdziała cudów. Warto zatem zadbać o odrobinę ruchu.
Często zastanawiamy się jaki rodzaj sportu najlepiej spełni nasze oczekiwania. Doskonałym pomysłem jest pływanie. Dyscyplinę tą możemy bowiem uprawiać przez cały rok niezależnie od warunków atmosferycznych. Ten typ sportu pomoże nam w utrzymaniu wysokiej kondycji fizycznej i w znacznym stopniu poprawi stan naszego serca. Musimy pamiętać, ze każdy rodzaj ruchu jest wskazany nie tylko dla osób młodych, ale przede wszystkim dla tych w wieku dojrzałym. Niewielki wysiłek fizyczny poprawia bowiem ukrwienie i pomaga w eliminowaniu chorób układu krążenia. 
Pływanie to doskonały pomysł na odrobinę ruchu dla każdego niezależnie od wieku czy wagi. Nie obciąża stawów i kręgosłupa, a jednocześnie wprawia w ruch większość mięsni naszego ciała. Co więcej, tego typu wysiłek jest szczególnie zalecany dzieciom cierpiącym na różnego rodzaju wady postawy. Pełni bowiem funkcję koordynacyjną. Dodatkowo pływanie to świetny sposób na chwile relaksu i odpoczynku po ciężkim dniu w pracy. Już kilka minut spędzonych w wodzie pozwoli nam na zregenerowanie sił i nabranie chęci do dalszego działania. 

Źródło: Sylwetka jak ze zdjęcia- część pierwsza


Podobne wiadomosci:

  • Sylwetka jak ze zdjęcia- część druga
  • Działa już pierwsza mazurska ekomarina
  • Konkurs fotograficzny dla leśników
  • Skomentuj:

    You must be logged in to post a comment.

    skanowanie Lublin drukowanie cyfrowe kopiarki warszawa kolorowe wydruki z internetu lublin wielki format w lublinie skanowanie lublin skanowanie dokumentów lublin