Sporty zimową porą – część druga

Źródło: www.sxc.hu
Gdy nadchodzi wiosna wszyscy zaczynamy zrzucać z siebie kolejne warstwy ubrań. Chcielibyśmy móc pokazać się wówczas z możliwie jak najlepszej strony. Dlatego też jeśli nie chcesz, aby wiosna znów Cię zaskoczyła zadbaj o swoją sylwetkę już zimą. Jak to zrobić?
Przede wszystkim zaprzestań tak zwanego „sofingu” i podjadania. Nie jest to bowiem z pewnością dobre rozwiązanie jeśli chcesz, żeby Twoja sylwetka prezentowała się dobrze. Wiele z nas w trakcie jesieni i zimy zaprzestaje aktywności fizycznej a zaczyna dużo czasu spędzać w pozycji siedzącej lub leżącej przy ulubionych chipsach lub słodyczach. W efekcie otrzymujemy w nagrodę kilka nadprogramowych kilogramów, które przekładają się na to, że wiosną przytłacza Cię zły nastrój. Nie daj się! Tak być wcale nie musi. Zima to doskonała pora roku do tego, aby realizować się sportowo. Możesz już teraz wybrać aktywność fizyczną, która pozwoli Ci zrzucić kilka kilogramów. Jeśli nigdy nie próbowałaś np. jazdy na nartach lub snowboardzie to najwyższa pora, aby to zrobić. To naprawdę doskonała zabawa a przy tym możesz zapomnieć o nudzie i monotonii. Wybierz sobie ciekawe miejsce oraz kilku przyjaciół lub znajomych, z którymi możesz wspólnie coś zdziałać. Najlepiej wyjechać w towarzystwie osób, z którymi czas miło Ci płynie. Dzięki temu nawet jeśli będziesz miał jakieś niepowodzenia, to w rezultacie nic się nie stanie.

Źródło: Sporty zimową porą – część druga


Podobne wiadomosci:

  • Ciepły dom zimową porą
  • Sporty zimową porą
  • Zimowa dieta
  • Skomentuj:

    You must be logged in to post a comment.

    skanowanie Lublin skanowanie w lublinie skanowanie lublin wielki format w lublinie skanowanie lublin skanowanie dokumentów lublin wydruki lublin centrum format lublin wielkoformatowe format skanowanie lublin