Nadciąga koniec świata? Sprawdzają się PRZEPOWIEDNIE!

Sprawdzają się PRZEPOWIEDNIE!
Koniec świata jest blisko, tak mówią znaki, przed którymi ostrzegają apokaliptyczne wizje świętych i jasnowidzów. Te znaki widać już teraz. Jeden z nich pojawił się w Polsce – z pasiek masowo znikają pszczoły. Bez nich zginą rośliny, a wraz z nimi ludzie.

Więcej
http://www.se.pl/wydarzenia/ciekawostki/nadciaga-koniec-swiata_176500.html

Giną pszczoły

Już Albert Einstein powiedział, że po zniknięciu pszczół ludzkość przetrwa najwyżej 4 lata. Oby nie, bo te pożyteczne owady właśnie znikają bez śladu. Po raz pierwszy to tajemnicze zjawisko zaobserwowano w USA. Ale dotarło też do Polski.

Zbigniew Wojcieszek Miód ekologiczny ze Stawiska Jarosława Iwaszkiewicza foto: Dariusz Małanowski

Owady gdzieś uciekają, zostawiając w ulu królową. – Jeżeli wyginą pszczoły, to i ludzie – mówi Zbigniew Wojcieszek, pszczelarz z Brwinowa, który sam doświadczył wymierania całej pasieki. Prezydent Polskiego Związku Pszczelarzy Tadeusz Sabat dodaje: – Tu nie chodzi o miód. 84 proc. gatunków roślin potrzebuje zapylania przez pszczoły. Jeśli ich zabraknie, nie będzie owoców i warzyw – przewiduje.

Zbigniew Wojcieszek Miód ekologiczny ze Stawiska Jarosława Iwaszkiewicza foto: Dariusz Małanowski

Więcej
http://www.se.pl/wydarzenia/ciekawostki/nadciaga-koniec-swiata_176500.html

Źródło: Super Express, foto własne

Więcej
http://www.se.pl/wydarzenia/ciekawostki/nadciaga-koniec-swiata_176500.htmlŹródło: Nadciąga koniec świata? Sprawdzają się PRZEPOWIEDNIE!


Podobne wiadomosci:

  • Koniec epoki węgla
  • Konkurs na relację z akcji „Sprzątanie Świata – Polska”
  • Koniec maja to już lato
  • Skomentuj:

    You must be logged in to post a comment.

    skanowanie w lublinie skanowanie lublin skanowanie Lublin wielki format w lublinie skanowanie lublin skanowanie dokumentów lublin skanowanie kolor lublin wydruki lublin wielki format skan kopiarki warszawa