Dieta, która podbiła Hollywood!


Źródło: www.sxc.hu
Każda z nas chciałaby wyglądać szczupło. Modelki i aktorki kuszą nas pięknymi sylwetkami i niejednokrotnie przyprawiają o ból głowy. Po dłuższym zastanowieniu zawsze dochodzimy do tych samych wniosków – niestety bez diety i ćwiczeń fizycznych się nie obędzie! 
Dieta, która pragniemy Ci przedstawić w poniższym artykule jest jednym z bardziej skutecznych programów żywieniowych jakie zostały opracowane w ostatnich latach. Jest ona o tyle zachęcająca do stosowania, że powstała ona na podstawie badań, za które naukowcy otrzymali nagrodę Nobla w 1982 roku. Według dr Barry’ego Sears, który jest jej autorem, aby móc cieszyć się zgrabną sylwetką i odpowiednią wagą wystarczy, że zachowamy w naszej diecie odpowiednie proporcje składników odżywczych. Oznacza to ni mniej ni więcej jak większy udział białka kosztem zmniejszenia ilości węglowodanów. Z tej diety korzysta wiele hollywoodzkich gwiazd. Została ona opisana w dziesiątkach artykułów opublikowanych na łamach wielu pism. Wyczerpujące informacje na jej temat można również odszukać w internecie czy w literaturze. Jest to z pewnością jeden z hitów ostatniej dekady. Dlatego też postanowiliśmy się jej przyjrzeć z bliska, aby dowiedzieć się na czym polega jej fenomen, dlaczego jest ona tak popularna i jakie są plusy i minusy jej stosowania. Pragnęliśmy również ocenić jej rzeczywistą skuteczność. Nasze wnioski możecie przeczytać w kolejnych częściach artykułu.

Źródło: Dieta, która podbiła Hollywood!


Podobne wiadomosci:

  • Dieta, która wspomaga leczenie urazów
  • Niskokaloryczna dieta sprzyja poprawie funkcjonowania mózgu
  • Dieta, która Cię nie zmęczy
  • Skomentuj:

    You must be logged in to post a comment.

    skanowanie Lublin skanowanie w lublinie skanowanie lublin skanowanie lublin wydruki lublin centrum tanie wydruki lublin wielkoformatowe format skanowanie lublin