Dieta, która Cię nie zmęczy


Źródło: www.sxc.hu
Myślisz, że każda dieta musi byćmordercza. Nie wyobrażasz sobie rezygnacji z tego wszystkiego, co tak naprawdęlubisz? Prawda jest taka, że jeśli się odpowiednio postarasz to dieta wcale niemusi wyglądać tak jak przestawiają to Twoje koleżanki czy też czytałeś wInternecie.
Oczywiście nie można sięoszukiwać. Tak naprawdę każda dieta stanowi wyzwanie i zawsze będzie się onaopierać na wyrzeczeniach. Nie mniej jednak te wyrzeczenia mogą być mniejsze lubwiększe. Jeśli zdecydujesz się na dietę typu głodówka, to z pewnością będą onebardzo duże. Jeśli jednak stwierdzisz, że znacznie lepszy będzie dla Ciebieracjonalny program żywieniowy, to gwarantuję Ci, że łatwiej będzie Ci się przyzwyczaićdo respektowania jej zasad. Racjonalna dieta, to przede wszystkim taka, któradostarcza Twojemu organizmowi wszystkich niezbędnych do prawidłowegofunkcjonowania składników odżywczych i mineralnych. Co to oznacza? W praktyceoznacza to, że tak naprawdę każdy z nas ma inne potrzeby i jego organizmwymaga, aby dostarczać do niego danych składników. Jeśli np. wykonujesz pracęfizyczną, to na pewno potrzebujesz więcej energii a co za tym idzie równieżpożywienia niż osoba, która nie wykonuje takiej pracy. Podobnie jeśli np.uprawiasz aktywnie sport itp. Komponując dietę zawsze musisz wziąć pod uwagęswoje wydatki energetyczne.

Źródło: Dieta, która Cię nie zmęczy


Podobne wiadomosci:

  • Dieta, która Cię nie zmęczy – część trzecia
  • Dieta, która Cię nie zmęczy – część trzecia
  • Dieta, która Cię nie zmęczy – część druga
  • Skomentuj:

    You must be logged in to post a comment.

    skanowanie Lublin drukowanie tanie ksero lublin tanie ksero lublin szybki druk wysokonakładowy skanowanie lublin plakaty lublin