Co możesz jeść stosując dietę 1500 kcal

Źródło:www.sxc.hu


Każdy kto przebywa na diecie 1500 kcal zastanawia się co może jeść a czego lepiej nie powinien. Jeśli i Ty masz taki dylemat koniecznie przeczytaj ten artykuł. Dzięki niemu dowiesz się, jakie produkty są zalecane, a których raczej powinieneś unikać.

Jak łagodnie zmienić swoje nawyki żywieniowe? Przede wszystkim rozpocznij od ograniczenia cukru oraz soli. Powinieneś bowiem wiedzieć, że nadmiar tychże składników prowadzi nie tylko do otyłości ale również do poważnych problemów zdrowotnych w tym np. nadciśnienia tętniczego. Co prawda odzwyczajenie się od słodzenia i solenia potraw wymaga nieco czasu ale wcale nie jest takie trudne jakby się mogło wydawać. W ciągu kilku tygodni stopniowo postaraj się całkowicie wyeliminować cukier oraz sól. Z Twojej dotychczasowej diety powinny również zniknąć tłuste mięsa takie jak np. kaczka, baranina czy wieprzowina. Nie powinieneś też spożywać podrobów oraz przetworów mięsnych takich jak np. pasztety i konserwy. Dobrym pomysłem z pewnością nie jest także jedzenie tłustych wędlin i dań gotowych ze słoików, puszek czy torebek. Warto wiedzieć, że tego typu produkty zawierają nawet całodzienną dawkę sodu. Zamiast tego typu jedzenia powinieneś postawić na ryby, wysokiej jakości wołowinę, cielęcinę i drób. Co jeszcze warto wiedzieć? Otóż stosując dietę 1500 kcal raczej zrezygnuj z panierowania i smażenia. Jeśli martwisz się, że sam nie będziesz w stanie przygotować takich dań to polecam Ci gorąco catering dietetyczny. Na czym on polega? Otóż jest to usługa, której ideą jest dostarczanie Ci wysokiej jakości, dietetycznych dań prosto pod drzwi Twojego domu. Właśnie dlatego zwany jest on również jako dieta do domu.

Źródło: Co możesz jeść stosując dietę 1500 kcal


Podobne wiadomosci:

  • Dieta 1500 kcal a dietetyczny catering
  • Dieta 1500 kcal a dietetyczny catering
  • Przejdź na dietę!
  • Skomentuj:

    You must be logged in to post a comment.

    skanowanie Lublin drukowanie tanie ksero lublin tanie kopiowanie lublin szybki druk wysokonakładowy wydruki lublin centrum format lublin wielkoformatowe format projekty powykonawcze dokumentacja powykonawcza skanowanie do pliku wielki format