Wygraj miód!

Miód jest dobry na wszystko (fot. WS)

W dniach 4-5 sierpnia, w godz. 10 – 18 w Karczowiskach k/Elbląga odbędą się doroczne Targi Pszczelarskie. Celem wydarzenia jest promocja pszczelarstwa, zdrowej żywności oraz folkloru. Zawsze targi odwiedza kilka tysięcy pszczelarzy, wielbicieli miodu, ekologii. Dla naszych Czytelników mamy trzy zestawy różnorodnych miodów.

Obecnie panuje moda na zdrowe odżywianie, sport i bycie eko. Jednak społeczeństwo nie jest przekonane do wartości, które kryje w sobie miód. I taki właśnie cel co roku stawiają sobie organizatorzy – promocja produktów pszczelich. Nie każdy wie, że to właśnie one są wykorzystywane w przemyśle nie tylko spożywczym, ale też farmaceutycznym i kosmetycznym. Idea apiterapii nie jest pustym hasłem. Leczenie i wspomaganie leczenia farmakologicznego produktami pszczelimi ma swoich licznych zwolenników.
 
     Dla naszych Czytelników mamy trzy zestawy różnorodnych miodów. Aby wygrać jeden z nich wystarczy odpowiedzieć na pytanie: Która edycja targów ma miejsce w tym roku? Odpowiedź znajdziecie na stronie portEl.
     Odpowiedź należy przesłać na adres konkurs@portel.pl, w temacie wiadomości wpisując hasło „miód„, a w treści – oprócz odpowiedzi – imię i nazwisko.
     O wygranej decyduje poprawność odpowiedzi i kolejność zgłoszeń: zwyciężą osoby, które jako 10., 20. i 30. prześlą do nas poprawną odpowiedź, licząc od momentu rozpoczęcia konkursu.
     Start konkursu 3 sierpnia (piątek) o godz. 10. Rozstrzygnięcie w poniedziałek, 6 sierpnia.

Źródło: portel.plŹródło: Wygraj miód!


Podobne wiadomosci:

  • Wygraj miód!
  • Konkurs fotograficzny dla leśników
  • Miód o smaku runa
  • Skomentuj:

    You must be logged in to post a comment.

    skanowanie Lublin drukowanie tanie ksero lublin tanie ksero lublin szybki druk wysokonakładowy projekty powykonawcze dokumentacja powykonawcza skanowanie do pliku wielki format skanowanie kolor lublin wydruki lublin wielki format skan