Miodzio porzeczkowy

Firma Gomar z Pińczowa rzuciła na rynek konsumencki produkt ” Miodzio porzeczkowy „, który z miodem naturalnym nic nie ma wspólnego, ale wiadomo, że użyto do jego produkcji porzeczek czarnych.

Miodzio porzeczkowy GOMAR

Z ziołomiodami ten produkt też nie ma nic wspólnego, bo porzeczki to nie zioła.  Żeby nie narazić się pszczelarzom z użyciem nazwy „miód”,  Firma Gomar nazwała swój produkt  po prostu „Miodzio porzeczkowy”.  Portal spożywczy określa ten produkt jako miód o smaku porzeczkowym – Miodzio porzeczkowy ( i tu już nieładnie napisali, że to miód i pszczelarze mogą się wkurzyć). Portal Kupców Polskich określa te „miodzio” jako owocowy cud-miód. Zachwytom nie ma końca. Piszą, że niewiele produktów spożywczych jest tak zdrowych jak miód pszczeli, ale Firma Gomar Pińczów zwykły, zdrowy miód przeobraziła w niewyobrażalnie superzdrowy produkt  wzbogacając go naturalnymi ekstraktami pochodzącymi z owoców czarnej porzeczki.
Miłośnicy słodkiej rozkoszy i słodkości będą zachwyceni. Dzięki zastosowaniu supertajnego  procesu produkcji  ( przez dokarmianie pszczół owocowymi ekstraktami z czarnej porzeczki)  „Miodzio porzeczkowy” zyskał nie tylko niepowtarzalny, owocowy smak z orzeźwiającą, lekko kwaskowatą nutą, lecz również – bogactwo zawartej w porzeczkach witaminy C… ufffffffffffffff
Portal kupiecki zapewnia, że miód użyty do produkcji „miodzia” jest wyłącznie z polskich pasiek i nie ma możliwości żeby w „miodziu” były jakieś obce pyłki zwane alergenami, które nagminnie występują w importowanych miodach oraz to,  że „miodzio” nie powinien nikomu zaszkodzić bo nie ma w swojej tajemnej formule żadnych sztucznych dodatków ani konserwantów. Zastanawia tylko jedno… skąd są te czarne porzeczki czy też ekstrakt z czarnych porzeczek? Jak oni dają te porzeczki pszczołom Ale to też jest z pewnością tajemnica Firmy. „Miodzio porzeczkowy” – smakowity, pyszny, rozkoszny dla podniebienia, jako złocista wstążka na kromce chleba, dar natury będzie z pewnością uciechą dla mam niejadków. Dzieci go będą uwielbiać… i czekać na kolejne, np. agrestowe rozkoszne „miodzie”.

Nie wiem czego  Państwu życzyć po tej lekturze, smacznego, czy Wesołych Świąt…?
imkereiŹródło: Miodzio porzeczkowy


Podobne wiadomosci:

  • Pasieka Wędrowna MIODZIO
  • Paliwo dla biegaczy to miód
  • Masowo wymierają pszczoły. "To przez rolników"
  • Skomentuj:

    You must be logged in to post a comment.

    skanowanie Lublin skanowanie w lublinie skanowanie lublin skanowanie lublin hempla 4 wydruki lublin centrum tanie ksero lublin tanie kopiowanie lublin szybki druk wysokonakładowy wielki format w lublinie skanowanie lublin skanowanie dokumentów lublin