Miód w Paryżu

Znaleźć miód prosto z pasieki w centrum Paryża wydawać mogłoby się trudne. Jednak specjalnie dla amatorów tego złotego cudu natury i skutecznego środka nie tylko na grypę istnieje malutki butik pod adresem 20 re Vergnon (metro Madeleine), który sprzedaje wyłącznie produkty prosto z pasieki.

W butiku wybrać można miody spośród 50-ciu rodzajów…ciężko się zdecydować…na szczęście sympatyczny sprzedawca zapyta o gust, wytłumaczy różnice poszczególnych miodów i pomoże wybrać odpowiedni proponując degustacje.

mielPrzy okazji dowiedzieć się można ze każdy miód ma swoje właściwości, np lipowy działa na trawienie, truflowy na sen, lawendowy, akacjowy  i spadziowy na bóle gardła a słonecznikowy na cyrkulację krwi.

W butiku można zakupić gelée royal (ma działanie wzmacniające), propolis (na bóle gardła, rany i poparzenia), pollen (poprawia trawienie i formę),

Ceny nie są przesądzone biorąc pod uwagę wyjątkowy gatunek produktów.

APB

Źródło: Miód w Paryżu


Podobne wiadomosci:

  • W PARYŻU O ŁUPKACH
  • 1 kwietnia – Międzynarodowy Dzień Ptaków
  • Miód o smaku runa
  • Skomentuj:

    You must be logged in to post a comment.

    skanowanie Lublin drukowanie kopiowanie wielki format w lublinie skanowanie lublin skanowanie dokumentów lublin serwis niszczarek lublin niszczarki lublin naprawa niszczarek lublin