Jarmark miodem i winem płynący

Piaseczno W ubiegłą niedzielę, w parku miejskim w Piasecznie odbył się VII już Jarmark Piaseczyński. Mieszkańcy skorzystali z pięknej pogody i tłumnie przybyli na imprezę, aby zrobić zakupy i wziąć udział w licznych wydarzeniach artystycznych.
Sporym zainteresowaniem cieszyły się także stoiska z miodem i wyrobami pszczelarskimi, których było chyba w tym roku najwięcej. Może dlatego, że rok 2011 był dla pszczelarzy znacznie lepszy niż ubiegły. Oferowali oni nie tylko zwykłe miody lipowe, akacjowe, czy rzepakowe, ale także z pierzgą (działanie odżywcze, antybakteryjne i odtruwające) i dodatkiem propolisu (m.in. działanie przeciwbakteryjne i przeciwgrzybiczne). Można było zaopatrzyć się także w miody pitne oraz spróbować ważonego na ekstrakcie miodowym piwa. W ogóle na jarmarku różnego rodzaju trunków było bez liku. Przechodniów kusiły różnego rodzaju nalewki, krupnik (też na bazie miodu), pyszny podpiwek, oryginalny napój z kwiatu czarnego bzu oraz białoruski kwas chlebowy. 


Czytaj więcej…Źródło: Jarmark miodem i winem płynący


Podobne wiadomosci:

  • Dzisiaj: Jarmark Wiejski Izerski, Przecznica
  • Jarmark Wielkanocny we Lwowie
  • Jakubowy Jarmark w Olsztynie
  • Skomentuj:

    You must be logged in to post a comment.

    skanowanie Lublin skanowanie w lublinie skanowanie lublin wydruki lublin centrum tanie formaty lublin wielkoformatowe format projekty powykonawcze dokumentacja powykonawcza skanowanie do pliku wielki format wielki format w lublinie skanowanie lublin skanowanie dokumentów lublin