Jak schudnąć latem


Źródło: www.sxc.hu
Nadeszło lato. To okres, w którym wszystkim nam zależy na tym, aby wyglądać dobrze. Wakacje, plaża i ciepła woda. Nie chcemy, aby ktoś dostrzegł nasze nadprogramowe kilogramy, które sprawiają, że czujemy się mało atrakcyjne. 
Zanim zatem przystąpisz do plażowania, zadbaj o swoją sylwetkę! Jak to zrobić?  Przede wszystkim zaplanuj racjonalny plan żywieniowy. Przestrzegaj kilku ważnych zasad, a sama zobaczysz, że bycie szczupłą wcale nie jest takie trudne. 
Po pierwsze zero podjadania!
Wakacje to czas, kiedy czujemy większą swobodę. To nie prawda, że tylko zimą tyjemy bo więcej czasu spędzamy w domu i z nudów jemy. Zawsze bowiem znajdujemy sobie nowe powody do tego, aby podjadać. W wakacje czujemy się bardziej swobodni i weseli. Słońce powoduje, że czarne myśli przestają nas dręczyć i czujemy, że możemy więcej. To niestety nie rzadko prowadzi do podjadania. Jeden mały lód, kilka ciasteczek czy też chipsów jeszcze nikomu przecież nie zaszkodziło. A na ochłodzenie zimna cola czy też piwo. Pamiętaj, że to także puste kalorie, które stoją na przeszkodzie twojej wymarzonej figurze. Zrezygnuj z tego typu praktyk. Oczywiście od czasu do czasu możesz sobie pozwolić na odrobinę przyjemności w postaci słodkiego przysmaku ale tak jak wszędzie i tutaj wskazany jest umiar.

Źródło: Jak schudnąć latem


Podobne wiadomosci:

  • Jak schudnąć latem – część druga
  • Jak schudnąć latem – część szósta
  • Jak schudnąć latem – część trzecia
  • Skomentuj:

    You must be logged in to post a comment.

    skanowanie Lublin drukowanie kopiarki tanie ksero lublin tanie kopiowanie lublin szybki druk wysokonakładowy wielki format w lublinie skanowanie lublin skanowanie dokumentów lublin