Instytucje włączają się w pomoc powodzianom.

W dniach 22-27 listopada zbiórkę finansową oraz rzeczową dla powodzian przeprowadzili pracownicy Krajowego Centrum Hodowli Zwierząt w Warszawie.

Dziękujemy p. Mariannie Stefaniak która koordynowała całą akcję i czuwała nad zbiórką darów,podziękowania także dla dyrekcji KCHZ która nie tylko czynnie włączyła się do akcji, ale obiecała także,że to nie koniec pomocy dla najbardziej potrzebujących.

Jan Madej(Prezes Nadwiślańskich Chmielarzy) i Zbigniew Pęcak (LTP)

Całość darów została przekazana na ręce Prezesa Nadwiślańskich Chmielarzy p. Jana Madeja.

Transport darów zapewniły Krajowe Rady Izb Rolniczych, a nad całością przedsięwzięcia czuwał p. Adam Stępień – jeden z pomysłodawców akcji pomocy dla potrzebujących rolników.

Adam Stępień (KRIR)

Z naszej strony składamy podziękowania Krajowemu Centrum Hodowli Zwierząt w Warszawie i jego pracownikom, że czynnie biorą udział w pomocy dla poszkodowanych w tegorocznej powodzi. Z pewnością ten gest będzie przyczynkiem do jeszcze lepszej współpracy między dwiema stronami. Krajowa Rada Izb Rolniczych trafiła w „dziesiątkę” wysyłając Pana Adama Stępnia bezpośrednio do poszkodowanych. Jak to określił jeden z internautów komentujących naszą akcję – „Wielki Szacun” dla Pana Adama – jest jednym z najbardziej wymownych stwierdzeń i nie wymaga interpretacji.

Źródło: Instytucje włączają się w pomoc powodzianom.


Podobne wiadomosci:

  • Mieszkańcy Otwocka pomagają powodzianom
  • Pszczelniczy Fundusz Asekuracyjny pomaga pszczelarzom -powodzianom
  • Słonie rzuciły się na pomoc maleństwu
  • Skomentuj:

    You must be logged in to post a comment.

    skanowanie Lublin drukowanie wydruki lublin centrum tanie formaty lublin wielkoformatowe format kserokopiarki wielki format w lublinie skanowanie lublin skanowanie dokumentów lublin