Forum Rynku Spożywczego i Handlu 2021

Przed nami kolejna edycja Forum Rynku Spożywczego i Handlu, które jest okazją do dyskusji o przyszłości rynku branży spożywczej oraz handlowej i HoReCa. Jak co roku wydarzenie zgromadzi przedstawicieli administracji publicznej, organizacji branżowych oraz największych firm sektora spożywczego i handlowego.

Na uczestników Forum czeka 16 sesji tematycznych. Jedną z ekspertek panelu „Żywność roślinna – nowe produkty, nowa konsumpcja” będzie dr Agnieszka Szymecka-Wesołowska. Uczestnicy sesji będą dyskutować m.in. na temat oczekiwań konsumentów i czynników skłaniających do wyboru produktów roślinnych oraz unijnych regulacji w zakresie żywności roślinnej.

Tegoroczne forum odbywać się będzie 8 i 9 listopada 2021 roku w Warszawie. Ze szczegółami wydarzenia mogą się Państwo zapoznać TUTAJ.

Artykuł Forum Rynku Spożywczego i Handlu 2021 pochodzi z serwisu Centrum Prawa Żywnościowego i Produktowego.

Źródło: Forum Rynku Spożywczego i Handlu 2021


Podobne wiadomosci:

  • Jesteśmy partnerem New Food Forum 2021
  • New Food Forum – Roślinna przyszłość sektora spożywczego
  • Forum Rozwoju Branży Konopnej KANABIZ
  • Skomentuj:

    You must be logged in to post a comment.

    skanowanie Lublin skanowanie lublin wielki format w lublinie skanowanie lublin skanowanie dokumentów lublin tanie ksero lublin tanie ksero lublin szybki druk wysokonakładowy wydruki lublin centrum tanie formaty lublin wielkoformatowe format