Czy kawa musi tuczyć?


Źródło: www.sxc.hu
Kawa jest jednym z naszych ulubionych napoi. Większość z nas nie potrafi przeżyć bez niej dnia. Jeśli jednak zależy Ci na zgrabnej sylwetce powinnaś unikać kawy, która tuczy. Jaka kawa może zatem dodać nam kilku centymetrów w talii? 
Na rynku dostępnych jest wiele kaw. Kawiarnie oraz restauracje kuszą nas niesamowicie pysznymi i wyszukanymi napojami, które niestety wpływają bardzo często niekorzystnie na naszą sylwetkę. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, abyś od czasu do czasu wypił taki napój i potraktował go jako deser. Nie mniej jednak, jeśli do niego zjeść jeszcze duże ciastko to możesz się spodziewać prawdziwej bomby kalorycznej! Oczywiście nie należy także popadać w skrajność. Nie każda kawa tuczy i jeśli jesteś fanem tego napoju nie musisz od razu umieścić go na liście składników zakazanych. Jeśli wybierzesz właściwy napój, to będziesz mógł delektować się jego smakiem bez obaw o sylwetkę. Należy tylko wiedzieć, które kawy są dla nas prawdziwymi bombami kalorycznymi. Pamiętaj także, że od czasu do czasu możesz sobie pozwolić na bardziej kaloryczny napój. Jeśli będziesz miał na niego prawdziwą ochotę to nie odmawiaj sobie tej przyjemności. Może się to bowiem przekształcić w obsesje, która z pewnością nie pomoże Ci utrzymać diety. Warto jednak pamiętać, że taka przyjemność spożywana każdego dnia może nam bardziej zaszkodzić niż pomóc!

Źródło: Czy kawa musi tuczyć?


Podobne wiadomosci:

  • Czy kawa musi tuczyć? – część trzecia
  • Czy kawa musi tuczyć? – część druga
  • Kawa wcale nie szkodzi? „Nie ma ryzyka”
  • Skomentuj:

    You must be logged in to post a comment.

    skanowanie Lublin drukowanie tanie ksero lublin tanie kopiowanie lublin szybki druk wysokonakładowy skanowanie lublin serwis ekspresów serwis SAECO Lublin w Lublinie