Apiterapia podstawą dobrego zdrowia

Zdrowie i Apiterapia

II Ogólnopolska Promocja Polskiego Miodu

Czasopismo „Zdrowie i Apiterapia” pod redakcją Macieja Rysiewicza po raz pierwszy ukazało w 2010 roku w nakładzie 40 000 egzemplarzy i trafiło do nabywców miodu i produktów pszczelich w wielu regionach Polski. I Ogólnopolską Promocję Polskiego Miodu „Zdrowie i Apiterapia” wsparły finansowo liczne pszczelarskie organizacje, w tym m. in.: Śląski Związek Pszczelarzy w Katowicach, Wojewódzki Związek Pszczelarzy w Warszawie,

zdrowie i apiterapia

Zdrowie i Apiterapia

Karpacki Związek Pszczelarzy w Nowym Sączu, Wojewódzki Związek Pszczelarzy w Opolu, Wojewódzki Związek Pszczelarzy w Poznaniu, Świętokrzyski Związek Pszczelarzy w Kielcach, Rejonowe Zrzeszenie Pszczelarzy w Oławie i inne.
Sukces „Zdrowia i Apiterapii” w 2010 roku spowodował, że kolejne pszczelarskie organizacje postanowiły przyłączyć się do takiej promocji polskiego miodu. Pomysł „chwycił” i akces do II Ogólnopolskiej Promocji Polskiego Miodu „Zdrowie i Apiterapia” zgłosiło Stowarzyszenie Pszczelarzy Zawodowych (obecnie Związek Pszczelarzy Zawodowych), którego członkowie po sukcesie kampanii „Życie miodem słodzone” postanowili „iść za ciosem” i wykorzystać każdą okazję do promowania polskich produktów pszczelich.

Zdrowie i Apiterapia

II Ogólnopolska Promocja Polskiego Miodu ruszyła w marcu 2011 roku. Tym razem „Zdrowie i Apiterapia” ma ukazać się w nakładzie 80 000 egzemplarzy, a organizatorzy promocji są przekonani, że już niedługo wszystkie polskie organizacje pszczelarskie, poprzez swoje koła terenowe, zaczną kolportować wśród konsumentów miodu czasopismo „Zdrowie i Apiterapia”. Udział w promocji jest oczywiście całkowicie dobrowolny a wsparcie finansowe uzależnione od siły i woli pszczelarskich organizacji i samych pszczelarzy. Wpłata gwarantuje otrzymanie określonej liczby egzemplarzy naszej promocyjnej „miodowej” gazety, którą potem będziemy rozdawać naszym klientom, nabywcom produktów pszczelich z naszego gospodarstwa pasiecznego.

najlepsze Polskie miody

Wszelkich informacji na temat II Ogólnopolskiej Promocji Polskiego Miodu za pośrednictwem wydawnictwa Zdrowie i Apiterapia udzielają:

Maciej Rysiewicz – redaktor naczelny „Zdrowia i Apiterapii” właściciel Wydawnictwa WILCZYSKSA (e-mail: pow1@o2.pl, www.wilczyska.eu, tel. 0501 543 045)
Piotr Mrówka – wiceprezes Związku Pszczelarzy Zawodowych (e-mail: pmrowka@post.pl tel. 0507 050 133)

Źródło: Apiterapia podstawą dobrego zdrowia


Podobne wiadomosci:

  • Apiterapia
  • Zdrowie i Apiterapia
  • Zdrowie i Apiterapia II Ogólnopolska Promocja Polskiego Miodu
  • Skomentuj:

    You must be logged in to post a comment.

    skanowanie Lublin skanowanie w lublinie skanowanie lublin serwis niszczarek lublin niszczarki lublin naprawa niszczarek lublin wielki format w lublinie skanowanie lublin skanowanie dokumentów lublin projekty powykonawcze dokumentacja powykonawcza skanowanie do pliku wielki format