5 sposobów na jesienny kryzys w diecie


Źródło: www.sxc.hu
Każda z nas zna to doskonale. Kiedy nadchodzi wiosna pragniemy wyglądać po prostu rewelacyjnie. Zdajemy sobie bowiem sprawę z tego, że już wkrótce lato, a wraz z nim nadejdzie moda na skąpe stroje. Jak dobrze prezentować się z kilkoma nadprogramowymi kilogramami? Zamiast się nad tym zastanawiać znacznie lepiej je zrzucić!

Jesienią jednak nasza motywacja słabnie. Coraz mniej czasu spędzamy na świeżym powietrzu, a nasze ciała przykrywamy kilkoma warstwami ubrań, które nie przepuszczają zimna. Musimy się bowiem chronić przed chłodem jak najlepiej jak to możliwe. Nie mamy również ochoty na choćby najmniejszą aktywność fizyczną. Nie potrzebujemy zatem dobrze zaprezentować się na basenie czy też w innym miejscu. Jak sobie z tym radzić? Przedstawię Ci kilka sposobów, które pozwolą Ci na zwalczenie tej jesiennej frustracji. Dzięki nim będziesz mogła znów być w pełni aktywna i zaczniesz naprawdę dbać o swoją sylwetkę.

Po pierwsze ruch!

Tak, nawet, gdy nie masz na niego ochoty powinnaś podjąć jakąś formę aktywności fizycznej. Nie wykręcaj się ciągłym zmęczeniem i podminowaniem. To najlepszy sposób na to, aby walczyć z tego typu negatywnymi uczuciami. Jeśli chcesz, aby było Ci trochę łatwiej spróbuj namówić do wspólnych ćwiczeń jakąś bliską Ci osobę. Razem będzie wam znacznie łatwiej się zmobilizować. Nie katuj się jednak ćwiczeniami, których nie lubisz. Postaraj się wybrać taki rodzaj aktywności, który z jednej strony poprawi Twoją kondycję i zdrowie, a z drugiej będzie dla Ciebie fajną zabawą i miłą formą spędzenia wolnego czasu. Tak, to naprawdę możliwe!

Źródło: 5 sposobów na jesienny kryzys w diecie


Podobne wiadomosci:

  • 5 sposobów na jesienny kryzys w diecie – część piąta
  • 5 sposobów na jesienny kryzys w diecie – część trzecia
  • 5 sposobów na jesienny kryzys w diecie – część czwarta
  • Skomentuj:

    You must be logged in to post a comment.

    skanowanie Lublin kopiowanie skanowanie lublin hempla lublin wydruki lublin centrum skanowanie lublin drukowanie z internetu