Pszczoła od 1828 roku jest symbolem marki Guerlain, nie dziwi więc, że najznakomitszy pszczeli produkt, czyli miód stał się głównym składnikiem nowego, szczególnego kosmetyku – serum młodości Abeille Royale.

Serum stymuluje procesy samoregeneracji i gojenia się tkanki, które w świetle najnowszych badań są odpowiedzialne także za reperowanie zmarszczek i przywracanie jędrności. W Abeille Royale wykorzystano w zasadzie nie sam miód, ale mleczko pszczele, czyli czysty „Królewski Koncentrat”, który stymuluje migrację komórek do uszkodzonych miejsc a także produkcję i remodelowanie tkanki.

Kosmetyk ma postać emulsji typu „olej i woda”, wchłania się natychmiast, pozostawiając na skórze świeżość i uczucie komfortu. Dla jeszcze większej przyjemności użytkowniczek serum obdarzono miodowym zapachem z nutami żółtych, polnych kwiatów mimozy i kłosów zbóż. Całą miksturę zamknięto w buteleczce wyrzeźbionej w kształcie plastra miodu z precyzyjnym dozownikiem uruchamianego złotym guzikiem.

Cena: 519 zł (30 ml)

Źródło: Luxlux

Źródło:


Podobne wiadomosci:

  • No related posts
  • Skomentuj:

    You must be logged in to post a comment.

    kopiowanie skanowanie Lublin serwis ekspresów do kawy warszawa skanowanie dokumentacji lublin serwis ekspresów serwis SAECO Lublin w Lublinie