Zimowe odchudzanie

Źródło: www.sxc.hu
Zima to trudy czas dla każdego z nas. Jeśli nie jesteś zapalonym fanem sportów zimowych, to możesz mieć problem z utrzymaniem prawidłowej wagi ciała w tym okresie. Dlaczego? Przede wszystkim dlatego, że zimą więcej czasu spędzamy w domu. Pogoda nie zachęca nas bynajmniej do tego, aby odpoczywać na świeżym powietrzu. Siedzimy zatem w domu i… tyjemy! 

Jak się nie dać zimie i pomimo niesprzyjającej aury móc dbać o swoją sylwetkę? Jak nie pozwolić, aby przybywały nam kolejne zbędne kilogramy, które trudno będzie nam zrzucić po zimie? Przede wszystkim zmień swój styl życia! To, że pogoda nie jest najlepsza wcale nie oznacza, że Ty musisz siedzieć w domu i objadać się niezdrowymi ale za to jakże pysznymi przysmakami, które stanowią źródło niepotrzebnych kalorii. Zamiast tego spróbuj aktywnie spędzać swój wolny czas. Wyjdź na zewnątrz, pobaw się z psem lub też zabierz swojego partnera na długi spacer. Dzięki temu będzie Ci łatwej odmówić sobie tych kalorycznych przyjemności. Ważne jest również to, abyś miał świadomość tego, że jeśli prowadzisz statyczny tryb życia, to bynajmniej nie potrzebujesz tak dużej ilości kalorii jak latem, gdy stawiasz na aktywność. W związku z tym musisz również zmodyfikować nieco swój jadłospis. Zamiast tłustych i ciężkich dań włącz do niego warzywa i owoce. Z jednej strony bowiem są one bardzo zdrowe i zawierają wiele cennych dla naszego organizmu witamin, które ochronią Cię przed infekcjami i zapewnią dobre samopoczucie a z drugiej dzięki nim po prostu nie przytyjesz.

Źródło: Zimowe odchudzanie


Podobne wiadomosci:

  • Zimowe Ptakoliczenie
  • OWOCOWY SPOSÓB NA ZIMOWE CHŁODY
  • Ekologiczne ciepło na zimowe dni
  • Skomentuj:

    You must be logged in to post a comment.

    skanowanie Lublin skanowanie w lublinie skanowanie lublin tanie ksero lublin tanie ksero lublin szybki druk wysokonakładowy skanowanie lublin naprawa ekspresów serwis ekspresów do kawy warszawa