Zdrowe kiełki


Źródło: www.sxc.hu
Mało kto z nas wie, że kiełki są najbogatszym w witaminy i minerały produktem spożywczym. Są one niezwykle zdrowe. Dostarczają nam wielu cennych witamin i mikroelementów, które pomagają w codziennym funkcjonowaniu organizmu. Jeśli więc masz problemy zdrowotne, czujesz się osłabiony i nie masz energii do życia, to zdecydowanie powinieneś je włączyć do swojej diety. 
Zrównoważony program żywieniowy, to taki który przede wszystkim dostarcza nam wszystkich składników, które są nam potrzebne do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Nie należy jej bynajmniej mylić z drastycznym odchudzaniem, w czasie którego dochodzi do wyjałowienia organizmu i jego ogólnego wyniszczenia. Zróżnicowany program żywieniowy jest bogaty w witaminy i mikroelementy, ale wolny od substancji, które negatywnie wpływają na naszą wagę oraz samopoczucie. Jeśli planujesz dietę i chciałbyś, aby była ona dla Ciebie naprawdę zdrowa to warto, abyś wprowadził do niej kiełki. Ich wartości odżywcze zostały odkryte  tysiące lat temu w Chinach. Dzisiejsze badania potwierdzają tylko ich niesamowicie pozytywne działanie na nasz organizm. Jest to prawdziwa skarbnica żywych witamin, minerałów oraz białek a także enzymów. Ponadto wykazują one również właściwości lecznicze oraz profilaktyczne dla naszego zdrowia. Kiełki zwierają m.in. bardzo dużą ilość potasu, żelaza, magnezu i innych użytecznych dla organizmu substancji.

Źródło: Zdrowe kiełki


Podobne wiadomosci:

  • Grillowanie nie takie zdrowe
  • „Zielone” produkty nie takie zdrowe
  • Które mięso jest zdrowe
  • Skomentuj:

    You must be logged in to post a comment.

    skanowanie Lublin kopiowanie naprawa ekspresów serwis ekspresów do kawy lublin serwis ekspresów serwis ekspresów Lublin w Lublinie skanowanie lublin hempla lublin wydruki lublin centrum