Zasługujesz na ładną sylwetkę

Źródło:www.sxc.hu
Każdy z nas zasługuje na ładną sylwetkę. Wszystkie pragniemy być piękne i szczupłe niczym modelki czy aktorki. Pragniemy dorównać wyglądem gwiazdom znajdującym się na pierwszych stronach gazet. Tymczasem jednak nie zawsze okazuje się to takie łatwe. Nie oznacza to jednak, że nie możesz cieszyć się zgrabną i naprawdę ładną sylwetką. Jak to osiągnąć?

Po pierwsze należy zmienić swoje dotychczasowe nastawienie. Co to oznacza? Otóż przestań nastawiać się na to, że któregoś dnia staniesz się prawdziwym kościotrupem. Zacznij chudnąć z radością ale nie stawiaj sobie zbyt wygórowanych celów i wymagań. W przeciwnym razie jeśli im nie sprostasz to bardzo szybko się zniechęcisz. Jeśli nie masz czasu ani ochoty na samodzielne planowanie diety, to polecam Ci skorzystanie z jednego z gotowych programów żywieniowych, których tak naprawdę wiele na rynku. Wśród nich mamy np. dietę 1500 kalorii czy dietę 2000 kalorii. Zarówno dieta 1 500 kalorii jak i dieta 2000 kalorii to dobre programy żywieniowe, niemniej jednak polecam Ci ich dostosowanie do Twoich indywidualnych potrzeb. Co to oznacza? Przede wszystkim oznacza to, że warto zastanowić się, które dania znajdujące się w naszym jadłospisie są dla nas smaczne i będziemy je jeść z ochotą, a na które po prostu ciężko będzie nam patrzeć. Takie podejście zdecydowanie pomoże Ci w dłuższym utrzymaniu diety.

Źródło: Zasługujesz na ładną sylwetkę


Podobne wiadomosci:

  • Kierowco, jesienią uważaj przede wszystkim na… ładną pogodę
  • Chcesz mieć piękną sylwetkę ? Jedz śniadanie zbożowe
  • Mój własny sposób na zgrabną sylwetkę – część druga
  • Skomentuj:

    You must be logged in to post a comment.

    skanowanie Lublin skanowanie w lublinie skanowanie lublin skanowanie dokumentacji lublin wydruki lublin centrum format lublin wielkoformatowe format projekty powykonawcze dokumentacja powykonawcza skanowanie do pliku wielki format