W weekend można popróbować miodów i win z Wrzosowej Krainy

Grupa Kombi będzie gwiazdą XII Dolnośląskiego Święta Wina i Miodu, które już dziś się rozpoczyna. Wystąpi w niedzielny wieczór na scenie w przemkowskim parku.
 

 

Najważniejsze atrakcje czekają nas w sobotę i niedzielę. W sobotę o 12.00 ulicami Przemkowa ruszy IX Ogólnopolski Bieg po Miód pod patronatem Jerzego Górskiego, mistrza świata w podwójnym triathlonie. Od 15.00 do 17.00 pokazy zabytkowych i kolekcjonerskich pojazdów, w tym parada motocykli. O 17.15 pokaz jazdy ekstremalnej na motocyklach. O 16.30 występy zespołów tanecznych „Cykady” i „Hausy”, o 17.30 koncert Przemkowskiej Orkiestry Dętej.

W niedzielę o 9.30 msza w kościele grecko-katolickim z udziałem proboszczów parafii rzymsko-katolickich, prawosławnych, grecko-katolickich, krajowych duszpasterzy pszczelarzy oraz związków kół pszczelarskich. Po mszy przemarsz uczestników wraz z orkiestrą i pocztami sztandarowymi do Parku Miejskiego.

O 11.00 powitanie gości i uczestników święta oraz podsumowanie konkursów „Wzorowa pasieka” i „Wzorowe Gospodarstwo Pasieczne” Dolnego Śląska. Ogłoszenie wyników konkursu na najlepszy miód wrzosowy z Borów Dolnośląskich oraz miody oferowane podczas święta, a także na najlepsze produkty lokalne Wrzosowej Krainy. O 16.00 wystąpi łemkowski zespół pieśni i tańca „Łastiwoczka”, o 16.30 „Mozaika”. O godz. 20.00 zagra Kombi. Na zakończenie będzie pokaz sztucznych ogni.Źródło: W weekend można popróbować miodów i win z Wrzosowej Krainy


Podobne wiadomosci:

  • Kraina winem i miodem płynąca
  • Małopolska to teraz prawdziwa miodowa kraina
  • Weekend Living Space, Dixon House by Designgroup Stapleton Elliott
  • Skomentuj:

    You must be logged in to post a comment.

    skanowanie Lublin skanowanie lublin wydruki lublin centrum tanie wydruki lublin wielkoformatowe format wielki format w lublinie skanowanie lublin skanowanie dokumentów lublin tanie ksero lublin tanie ksero lublin szybki druk wysokonakładowy