Światowy Dzień Ziemi ’2012 Pole Mokotowskie, Warszawa

FESTYN, 24.06.2012 r. godz. 10.00 – 18.00, Pole Mokotowskie, Warszawa
Serdecznie zapraszamy wszystkich na imprezę plenerową, rodziny z dziećmi, nauczycieli z podopiecznymi, zainteresowanych tym co się dzieje w polskich lasach, parkach narodowych, czym jest produkt lokalny i regionalny oraz zbiórką surowców wtórnych. Program festynu podzieliliśmy na tematyczne sektory, w sektorze wymiany informacji uczestniczyć będą m.in.; instytuty badawcze, muzea, wyższe uczelnie. Sektor współpracy społecznej to miejsce dla organizacji pozarządowych, w sektorze ekspozycji przyrodniczych pokażemy jednostki Lasów Państwowych i parki narodowe. Kolejny sektor – świadomego konsumenta to Stół Darów Ziemi z polskimi produktami tradycyjnymi oraz wyroby z ekologicznych produkcji. Sektor edukacji twórczej to warsztaty i instalacje artystyczne – dla wszystkich i wiele atrakcji dla najmłodszych.
W ekspozycjach plenerowych będzie można obejrzeć i posmakować miodów z unikatowych pożytków oraz zobaczyć pieczenie chleba, tłoczenie soków owocowych, odwirowywanie miodu, wyrabianie sera i masła, smażenie powideł, wytłaczanie oleju i wyrabianie tradycyjnych wędlin.

Źródło: chronmy.pszczoly.pl



Źródło: Światowy Dzień Ziemi ’2012 Pole Mokotowskie, Warszawa


Podobne wiadomosci:

  • Światowy Dzień Ziemi ’2014 pod hasłem „Zmieniaj nawyki – nie klimat!”
  • 45. ŚWIATOWY DZIEŃ ZIEMI – ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU
  • Światowy Dzień Wody – Rzeka Biała
  • Skomentuj:

    You must be logged in to post a comment.

    skanowanie Lublin skanowanie w lublinie skanowanie lublin wielki format w lublinie skanowanie lublin skanowanie dokumentów lublin serwis ekspresów serwis SAECO Lublin w Lublinie skanowanie lublin hempla lublin wydruki lublin centrum