Sposób na dobry nastrój


Źródło: www.sxc.hu
Zima to dla wszystkich trudna pora roku. Każdy z nas odczuwa skutki zawirowań atmosferycznych. Czujemy się senni i podminowani. Spośród wielu sposobów na poprawę humoru my proponujemy wyjątkową zimową herbatkę. 
Filiżanka dobrej herbaty potrafi naprawdę zdziałać cuda. Nie miej sobie za złe, że dopada Cię zimowa chandra. Boryka się z nią większość kobiet. Nasze ciało potrzebuje bowiem odpowiedniej dawki promieni słonecznych, aby móc prawidłowo funkcjonować. Gdy ich brakuje przez dłuższy czas nasz nastrój pogarsza się i niestety zaczynamy także czuć się gorzej. Na szczęście sezonowa depresja mija przeważnie wraz z pierwszymi podmuchami wiosennego wiatru. Kiedy dni stają się dłuższe i coraz częściej przez nasze okna zaglądają promienie słoneczne nabieramy ochoty do życia. Aby jednak lepiej radzić sobie ze stanami emocjonalnymi w czasie, gdy tych promieni stale brakuje proponujemy Ci pyszną i energetyzującą herbatkę. Jak ją przyrządzić? Wystarczy zwykły napar herbaciany (wybierz szczególny rodzaj tego napoju, najlepiej jeśli udasz się w tym celu do herbaciarni, te na półkach sklepowych nie są najlepszej jakości) do tego odrobina miodu i cytryny. Przyda Ci się także kilka kostek czekolady. Zrób sobie przerwę w pracy i zrelaksuj się pijąc ten przepyszny napój. To z pewnością poprawi Twój nastrój.

Źródło: Sposób na dobry nastrój


Podobne wiadomosci:

  • Maj dobry dla elektrowni
  • Meble technorattanowe – dobry wybór? Tak!
  • Ogrodzenie z siatki leśnej. Czy to dobry pomysł?
  • Skomentuj:

    You must be logged in to post a comment.

    skanowanie Lublin skanowanie lublin wielki format w lublinie skanowanie lublin skanowanie dokumentów lublin skanowanie lublin serwis niszczarek lublin niszczarki lublin naprawa niszczarek lublin