SMARUJ PIERSI miodem, będziesz zdrowa

Chcesz mieć cudowne, jędrne i sprężyste piersi? A może marzysz o tym, by choć przez chwilę poczuć się jak Kleopatra? Podaruj sobie więc odrobinę luksusu i smaruj systematycznie biust miodem.

Miód nawilża skórę i pomaga utrzymać wilgoć. Jak twierdzą eksperci, jest on bogaty w substancje odżywcze i enzymy, chroni przed zanieczyszczeniami i szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych.
Systematyczne stosowanie miodu w codziennej pielęgnacji skóry pomoże nie tylko zredukować drobne jej defekty, ale również spowolnić proces starzenia.- Miód opóźnia efekty starzenia, odbudowując w skórze kolagen i elastynę – stwierdził już lata temu Christopher Watt, specjalista zajmujący się dbaniem o skórę filmowych gwiazd Hollywood.
Miód można oczywiście jeść. Trzeba tylko spożyć odpowiednią jego ilość. Kwasy żołądkowe rozpuszczają go jednak i spowalniają lecznicze działanie. Kiedy smaruje się nim piersi, efekt jest niemal natychmiastowy. I jeszcze jedno. Kiedy nakłada się miód na lekko wilgotną skórę, wcale nie jest lepki. Ma się wrażenie nacierania tłustym kremem.

Zbawienna moc miodu

Na młode piersi – miód wielokwiatowy

W stanie płynnym ma kolor żółty. Jest łagodny, ma woskowy zapach. Korzystnie wpływa na wygląd i sprężystość młodego biustu.

Na piersi dojrzałe - miód gryczany

Ma kolor ciemnoherbaciany do brunatnego. Po skrystalizowaniu – brązowy. Smak ostry, lekko piekący. Zawiera magnez, zalecany w stanach wyczerpania fizycznego i nerwowego.

Na duże piersi – miód spadziowy

Ma szary lub zielonkawy kolor. Jest najbardziej zasobny w biopierwiastki, dekstryny oraz dużo białka. Stosowany przy anemii, zaburzeniach przemiany materii. Posiada właściwości przeciwnowotworowe.

Na małe piersi – miód lipowy

W stanie płynnym kolor żółty lub zielonkawożółty. Po skrystalizowaniu ma kolor żółtopomarańczowy lub brunatny. Miód o wyraźnym zapachu lipy, ostry w smaku z lekką goryczką. Kolagen w nim zawarty ujędrni i uwypukli piersi.

Źródło: se.pl

Więcej
http://www.se.pl/kobieta/zdrowie-kosmetyki/smaruj-piersi-miodem-bedziesz-zdrowa_204566.html

Więcej
http://www.se.pl/kobieta/zdrowie-kosmetyki/smaruj-piersi-miodem-bedziesz-zdrowa_204566.htmlŹródło: SMARUJ PIERSI miodem, będziesz zdrowa


Podobne wiadomosci:

  • Piersi w miodzie
  • Soja jest zdrowa, ale nie każdy powinien ją jeść
  • Przybywa biokonsumentów. Moda na zdrową żywność nie mija
  • Skomentuj:

    You must be logged in to post a comment.

    skanowanie Lublin drukowanie skanowanie kolor lublin wydruki lublin wielki format skan wydruki lublin centrum tanie formaty lublin wielkoformatowe format serwis ekspresów serwis ekspresów Lublin w Lublinie