Sądecki Bartnik – nominacja do "Ziarnka Gorczycy"

„Sądecki Bartnik” znalazł się pośród siedmiu firm z Sądecczyzny nominowanych do „Ziarnka Gorczycy” – honorowego wyróżnienia przyznawanego za wspieranie inicjatyw charytatywnych.

Kandydatów wytypowali sądeczanie, wysyłając propozycje do Związku Sądeczan – głównego organizatora plebiscytu, wspieranego przez współorganizatorów: Prezydenta Nowego Sącza, Starostę Powiatu Nowosądeckiego i Towarzystwo Gimnastyczne „SOKÓŁ” w Nowym Sączu.
Specjalne kupony plebiscytowe drukowane są od 16 do 28 stycznia br. na łamach „Gazety Krakowskiej”. Wypełniając je Czytelnicy będą mogli głosy na osoby, firmy lub stowarzyszenia, zasługujące ich zadaniem na to zaszczytne wyróżnienie.
Po przeliczeniu głosów Kapituła „Ziarnka Gorczycy” wyłoni laureatów tegorocznej, dwunastej już edycji nagrody, a werdykt zostanie ogłoszony 4 lutego podczas finałowej gali w MCK Sokół.

Jak podkreślają organizatorzy, „…nominowani do „Ziarnka Gorczycy” angażują się w akcje charytatywne i chętnie niosą bezinteresowną pomoc potrzebującym. Nie robią tego dla poklasku ani reklamy, a fakt, że zostali nominowani do nagrody, wynika wyłącznie z wdzięczności, którą w ten sposób chcą im okazać osoby i instytucje, które wsparli”.

W tym roku w kategorii osoba można głosować na senatora Stanisława Koguta, sponsora KS Helena Adama Pasiuta, przedsiębiorcę z Podegrodzia Wiesława Czopa, nowosądeckiego cukiernika Wincentego Żygadłę, sponsora lokalnego sportu Józefa Pyzika, właściciela firmy Centrum Bogdana Popielę oraz Ryszarda Konstantego, sądeczanina, który wyposażył okna życia w Małopolsce.

W kategorii firmy i stowarzyszenia można głosować na Stowarzyszenie „Nowosądecka Wspólnota”, firmę cukierniczo-gastronomiczną „Grześ”, firmę gastronomiczną „Raj””, betoniarnię „Mężyk”, mleczarnię „Dominik”, Gospodarstwo Pasieczne „Sądecki Bartnik”, Stowarzyszenie Rodziców i Przyjaciół Dzieci Niepełnosprawnych Ruchowo i Umysłowo „Nadzieja”, firmę „Partner”, PPHU „Tłocznia Maurer” oraz firmę „Trans-Blach”.
Więcej informacji o idei plebiscytu i laureatach poprzedniej jego edycji można znaleźć w witrynie www.ziarnkogorczycy.pl .
Źródło: Sądecki BartnikŹródło: Sądecki Bartnik – nominacja do "Ziarnka Gorczycy"


Podobne wiadomosci:

  • Sądecki Bartnik – nominacja do "Ziarnka Gorczycy"
  • Bartnik Sądecki Apimondia 2011 Argentyna
  • Obozy dla dzieci Stróże – Bartnik Sądecki
  • Skomentuj:

    You must be logged in to post a comment.

    skanowanie Lublin drukowanie skanowanie kolor lublin skanowanie lublin wielki format skan skanowanie lublin wydruki lublin centrum tanie formaty lublin wielkoformatowe format