Rój pszczół na ul. Misjonarskiej w Lublinie

Rój pszczół pojawił się dzisiaj rano w otworze muru Seminarium Duchownego na ul. Misjonarskiej w Lublinie. Owady będą odłowione.

– Kiedy zauważyłem pszczoły to siedziały już w tym otworze na murze i na ścianie wokół otworu – opowiada pan Andrzej, który pracuje w pobliżu Seminarium Duchownego w Lublinie, gdzie przyleciały owady. – Nie mam pojęcia skąd się tu wzięły. Komuś ten rój musiał uciec. Gorzej, jak pszczoły zaczną atakować ludzi. Ktoś powinien się tym zainteresować.

Między godz. 9 a 10 zgłoszenie o groźnych pszczołach otrzymała straż miejska. – Dyżurny skontaktował się z osobą , która odławia takie roje – wyjaśnia Ryszarda Bańka, rzecznik Straży Miejskiej w Lublinie.

Na miejscu pracują teraz specjaliści, którzy zajmują się odławianiem pszczół.Źródło: Rój pszczół na ul. Misjonarskiej w Lublinie


Podobne wiadomosci:

  • Rój pszczół na ul. Misjonarskiej w Lublinie
  • Czynna ochrona muraw
  • Masowe wymieranie pszczół. W Polsce co sekundę ginie 105 pszczół
  • Skomentuj:

    You must be logged in to post a comment.

    skanowanie Lublin skanowanie w lublinie skanowanie lublin serwis niszczarek lublin niszczarki lublin naprawa niszczarek lublin wielki format w lublinie skanowanie lublin skanowanie dokumentów lublin serwis ekspresów naprawa ekspresów Lublin w Lublinie