Pszczoła i jej krewniacy – rozstrzygnięcie konkursu

Z okazji Wojewódzkiego Dnia Pszczelarza organizowany był konkurs fotograficzny pn. „Pszczoła i jej krewniacy„. Konkurs podsumowano, a w poniedziałek zdjęcia będą wyeksponowane w Miejskim Centrum Kultury. 


Konkurs fotografii pszczelarskiej „Pszczoła i jej krewniacy”

Organizatorem przedsięwzięcia była redakcja „Gazety Nowomiejskiej” oraz z Rejonowe Koło Pszczelarzy w Nowym Mieście Lubawskim. Konkurs był otwarty dla wszystkich amatorów fotografii.

Podsumowanie zmagań odbyło się w kurzętnickim amfiteatrze podczas obchodów dnia pszczelarza.
 Prace, których dostarczono ponad 100, oceniała komisja — Anna Pestka-Górska, plastyk z MCK i Marcin Mielnik, przedstawiciel „Gazety Nowomiejskiej”. 

Przypomnieć warto, iż konkurs wygrała Agnieszka Krajnik z Marzęcic. Za nią jury sklasyfikowało Milenę Skonieczkę z Nowego Miasta i Martę Świątkowską, również z Nowego Miasta.
Wyróżniono Justynę Główczewską, Dominikę Dembieńską i Zbigniewa Kremskiego. 
Specjalnym wyeksponowaniem zdjęć na wystawie wyróżniono: Justynę Jagła, Agnieszkę Krajnik, Milenę Skonieczkę, Annę Michalską, Kasię Polak, Michalinę Samulską, Olę Polak, Annę Błędowską, Martę Lewandowską i Grażynę Gawińską.

Ekspozycję, wyjątkowo malowniczych prac, można będzie oglądać w poniedziałek od godziny 16. w holu Miejskiego Centrum Kultury, które jest organizatorem wystawy.Źródło: Pszczoła i jej krewniacy – rozstrzygnięcie konkursu


Podobne wiadomosci:

  • Rozstrzygnięcie X edycji konkursu „Na tropach przyrody”
  • Pszczoła i jej krewniacy – konkurs fotograficzny
  • Zwycięzcy konkursu „Dokończ komiks”
  • Skomentuj:

    You must be logged in to post a comment.

    skanowanie Lublin skanowanie lublin skanowanie lublin skanowanie kolor lublin skanowanie lublin wielki format skan serwis ekspresów serwis ekspresów do kawy w Lublinie