Pszczelarze są przyczyną masowego ginięcia pszczół, a przeciwnicy GMO niepotrzebnie "biją pianę"

Pan Wojciech Zalewski jest z wykształcenia biologiem i skończył studia  na Wydziale Biologii UWM w Olsztynie. Jest zatrudniony na stanowisku naukowym w IHAR – PIB. Zajmuje się uzyskiwaniem nowych odmian zbóż z użyciem inżynierii genetycznej.
Zauważył, że pszczelarze zakładają „negatywny” wpływ GMO na pszczoły i nie żądają np. badań nad potencjalnym wpływem GMO na pszczoły. Pana Zalewskiego nie dziwi, że temat pszczół po raz kolejny zostanie wykorzystany przez przeciwników GMO. Odmiany zbóż, które płodzi naukowiec Zalewski nie mają nic wspólnego ze znikaniem pszczół bo nie ma na to żadnych dowodów. Winnymi znikania pszczół są sami pszczelarze ponieważ zmuszają pszczoły do pracy, a GMO nie ma wpływu na pszczoły, co jest potwierdzone badaniami sprzed miesiąca .
Czytaj więcej…

 Pismo T. Sabata do Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi – publikacje o oddziaływaniu GMO na pszczołę miodnąŹródło: Pszczelarze są przyczyną masowego ginięcia pszczół, a przeciwnicy GMO niepotrzebnie "biją pianę"


Podobne wiadomosci:

  • Neonikotynoidy przyczyną masowego wymierania pszczół
  • HAARP przyczyną masowego ginięcia pszczół?
  • CCD Zespół masowego ginięcia pszczół
  • Skomentuj:

    You must be logged in to post a comment.

    skanowanie Lublin skanowanie lublin wielki format w lublinie skanowanie lublin skanowanie dokumentów lublin tanie ksero lublin tanie kopiowanie lublin szybki druk wysokonakładowy skanowanie dokumentacji lublin