Przykładowy jadłospis diety wodnej

Źródło: www.sxc.hu

Dieta wodna to jeden z najprostszych i zarazem najczęściej stosowanych programów żywieniowych. Stanowi ona doskonałe uzupełnienie innych diet. Rozsądne prowadzenie wyżej wspomnianej diety pozwala na osiągnięcie naprawdę dobrych rezultatów i uniknięcie efektu jo-jo. 


Zaraz po tym jak się obudzisz wypij (jeszcze na czczo) 1-2 szklanek wody z sokiem z połowy cytryny. Napój ten możesz również zastąpić jednodniowym wywarem ziołowym. Istotnym jest, aby nie pić na siłę. Wypij zatem tylko tyle ile będziesz w stanie. Następnie na pierwsze śniadanie możesz zaserwować sobie np. 0.5 szklanki kawy zbożowej lub herbaty ziołowej oraz do tego 2 kromki chrupkiego, ciemnego pieczywa. Chleb dodatkowo możesz posmarować miodem będzie on wówczas smaczniejszy. Jeśli nie masz ochoty na tego typu posiłek to możesz skusić się np. na starte jabłko z muesli lub sałatkę owocową /warzywną.  Na drugie śniadanie wypij butelkę wody mineralnej. Nie spożywaj od razu całej ale pij stopniowo.  Z kolei obiad możesz przyrządzić wykorzystując do tego ryż, grillowany filet drobiowy, sałatę przyprawioną oliwą z oliwek. Inną propozycją może  być np. zupa krem z jarzyn lub sałatka przygotowana z kalafiora, marchewki i fasoli.  Możesz wykorzystać świeże warzywa lub gotowane na parze. Na podwieczorek zjedz mały jogurt naturalny lub kefir z dodatkiem truskawek. Z kolei kolacja to np. 2 kromki ciemnego pieczywa, 2 plasterki chudej wędliny, ogórek lub pomidor i zielona sałata. Smacznego!

Źródło: Przykładowy jadłospis diety wodnej


Podobne wiadomosci:

  • Dolina i Bagna Biebrzy modelowym europejskim ośrodkiem turystyki wodnej
  • Dieta „Best life” – przykładowy jadłospis
  • Austriacko-polska konferencja o gospodarce wodnej
  • Skomentuj:

    You must be logged in to post a comment.

    skanowanie Lublin kopiowanie skanowanie lublin skanowanie dokumentacji lublin serwis niszczarek lublin niszczarki lublin naprawa niszczarek lublin