Pozwól sobie na odrobinę zapomnienia – część druga


Źródło: www.sxc.hu
W poprzedniej części tego artykułu powiedziałam Ci, że czasem nasza wytrwałość i upór w dążeniu do celu może przynieść odwrotny skutek niż zamierzałyśmy. Zamiast bowiem stracić kilka kilogramów i dzięki temu czuć się naprawdę dobrze, przybieramy na wadze i zaczyna nas dręczyć złe samopoczucie.

Taka sytuacja z pewnością nie wpływa korzystanie na Twoją dietę. Jak się zatem z tym uporać? Kiedy następnym razem będziesz miała ochotę na to, żeby co nieco przekąsić nie odmawiaj sobie wszystkiego. Jeśli masz ochotę na czekoladę, to pomimo tego, że w Twojej diecie nie ma jej i pewnie nigdy nie będzie, to nie musisz odmawiać jej sobie przez cały okres odchudzania. Oczywiście pamiętaj, że swoje zachcianki powinnaś spełniać z umiarem. Co to znaczy? Nie pożeraj na raz całej tabliczki czekolady ale powinnaś zadowolić się jedną lub dwoma kosteczkami. Taka przekąska nie spowoduje gwałtownego przyrostu wagi, a na pewno przywróci Ci dobre samopoczucie. Dwie kostki czekolady pomogą Ci poczuć się lepiej i jednocześnie sprawią, że łatwiej będzie Ci utrzymać dietę. Oczywiście to, że mówię Ci, że nawet na diecie masz prawo do małej przyjemności nie oznacza bynajmniej, że powinnaś jeść czekoladę każdego dnia. Takie działanie bowiem z pewnością nie pomoże Twojej sylwetce.

Źródło: Pozwól sobie na odrobinę zapomnienia – część druga


Podobne wiadomosci:

  • Pozwól sobie na odrobinę zapomnienia
  • Jak wytrzymać na diecie? – część druga
  • Sylwetka jak ze zdjęcia- część druga
  • Skomentuj:

    You must be logged in to post a comment.

    skanowanie Lublin drukowanie projekty powykonawcze dokumentacja powykonawcza skanowanie do pliku wielki format skanowanie kolor lublin skanowanie lublin wielki format skan tanie ksero lublin tanie ksero lublin szybki druk wysokonakładowy