Plusy i minusy diety Best Life


Źródło: www.sxc.hu
Dieta Best Life jak każdy program żywieniowy ma swoje plusy oraz minusy. Ważne, żeby przed przystąpieniem do niej dobrze je poznać. Dzięki temu unikniemy rozczarowania i jednocześnie będziemy mieć pewność, że wybraliśmy dietę, która rzeczywiście jest dostosowana do naszych potrzeb. 
Podstawą zaletą tej diety jest fakt, iż  z powodzeniem można ją polecić każdemu, kto chce w zdrowy sposób i na długo schudnąć poprzez trwałą zmianę nawyków żywieniowych oraz stylu życia. Autor diety mówi o wprowadzaniu stopniowym, racjonalnym wprowadzaniu modyfikacji w codziennym jadłospisie. Co ważne nawet osoba bardzo zapracowana jest w stanie je bez większego problemu wprowadzić i stosować. W książce opisującej dietę „Best life” zaproponowano wiele jadłospisów. Nie eliminują one żadnej grupy produktów ale komponowane są one zgodnie z normami żywieniowymi propagowanymi przez dietetyków. Dokonano właściwego rozplanowania rozkładu energii z poszczególnych składników. Autor diety daje nam do dyspozycji kilka jadłospisów, które zawierają od 1500 do 2500 kalorii. W zależności od płci oraz rodzaju i intensywności aktywności fizycznej należy wybrać jeden z nich. Ważne jest także to, że autor nie zmusza nas bynajmniej do wyboru jednego z zaproponowanych przez niego jadłospisów. Podaje bowiem zasady, które pozwalają nam na komponowanie własnych jadłospisów. Dzięki wskazówkom dotyczącym propozycji jedzenia nie jest to wcale tak trudne jakby się mogło wydawać.

Źródło: Plusy i minusy diety Best Life


Podobne wiadomosci:

  • Plusy i minusy diety Best Life – część druga
  • Czy świat potrzebuje energii nuklearnej?
  • Dieta, która podbiła Hollywood!
  • Skomentuj:

    You must be logged in to post a comment.

    skanowanie Lublin skanowanie w lublinie skanowanie lublin wielki format w lublinie skanowanie lublin skanowanie dokumentów lublin projekty powykonawcze archiwizacja dokumentacji skanowanie do pliku wielki format skanowanie lublin hempla lublin wydruki lublin centrum