Odchudzania nadszedł czas!


Źródło: www.sxc.hu
Artykuł ten stanowikontynuację poprzednich,  w którychpokazałam Ci od czego powinieneś zacząć swoje odchudzanie. Wskazałam Ci jakważne jest to, aby przed rozpoczęciem odchudzania zgromadzić odpowiednią wiedzę– czy to zaczerpniętą od dietetyka czy też z książek. 
Co jeszcze warto wiedzieć jeśli chodzi o odchudzanie? Otóżkażdy kto rozpoczyna swoją walkę z nadprogramowymi kilogramami wie, żenajtrudniej jest przezwyciężyć brak motywacji. Słomiany zapał jest niestetydomeną praktycznie każdego. Lubimy wygodne życie i trudno jest nam sobieodmówić przyjemności. Tym gorzej, że niestety nie żyjemy pod kloszem i każdegodnia jesteśmy narażeni na problemy czy też nieprzyjemności. Te  z kolei powodują stany emocjonalne, które sąw stanie doprowadzić do złamania naszych postanowień na temat zdrowegoodżywiania oraz utraty tych kilku kilogramów. Jak walczyć ze słomianym zapałem?Dobrze jeśli w Twojej walce jest ktoś kto Cię wspiera. Możesz np. rozpocząćodchudzanie z bliską Ci osobą: przyjaciółką, partnerem czy też siostrą lubbratem. Razem łatwiej będzie wam przejść przez to i przezwyciężyć teniedogodności. Będziecie się wspierać i umacniać wówczas, gdy nadejdą gorszechwile. Jeśli nie masz nikogo, kto mógłby Ci pomóc dotrzymać diety, to polecamCi mój własny sposób. Spisuję sobie na kartce to jak się czuję, gdy znów mojasilna wola zawiedzie. Piszę co chciałabym w sobie zmienić i dlaczego. W chwilisłabości wracam do tego i wówczas jest mi łatwiej przezwyciężyć pokusę. Innymsposobem jest również obserwowanie kobiet z ładnymi sylwetkami np. wteledyskach czy w gazetach. Nie chodzi bynajmniej o to, aby popadać w depresjęale o to, aby podbudować swoją motywację.

Źródło: Odchudzania nadszedł czas!


Podobne wiadomosci:

  • Odchudzania nadszedł czas! – część druga
  • Złote rady odchudzania – część trzecia
  • CZAS ZIMOWY W PRZYRODZIE
  • Skomentuj:

    You must be logged in to post a comment.

    skanowanie Lublin skanowanie w lublinie skanowanie lublin kserokopiarki tanie ksero lublin tanie kopiowanie lublin szybki druk wysokonakładowy serwis ekspresów serwis ekspresów do kawy w Lublinie