Nie mam zamiaru się głodzić

Źróło:www.sxc.hu
Wiele osób uważa, że rygorystyczna głodówka jest w stanie zdziałać cuda. Co to oznacza? Oznacza to, że po prostu poprzez głodówkę schudniemy na tyle dużo, że wreszcie założymy nasze wymarzone kreacje a nasza sylwetka zacznie przypominać sylwetkę gwiazd. W jej trakcie wiele osób spożywa nie więcej jak 200 kalorii dziennie. To naprawdę bardzo mało. Czy efekt jest tego wart?

Zdecydowanie nie! Po pierwsze musisz wziąć pod uwagę fakt, że głodówka nie jest bynajmniej regularną dietą. Co to oznacza? Oczywiście oznacza to, że nie możesz jej prowadzić przez dłuższy czas. Jeśli bowiem zdecydowałbyś się na takie rozwiązanie bardzo szybko okazałoby się, że Twój organizm jest tak bardzo wycieńczony, że nie jesteś w stanie normalnie funkcjonować. To bardzo ważne, aby dieta odchudzająca pomimo tego, że zawiera zmniejszoną ilość kalorii dostarczała ważnych dla organizmu witamin i składników mineralnych.  Dzięki temu możesz bowiem normalnie funkcjonować. Osoby przebywające na wspomnianej wyżej diecie najczęściej nie mają na nic sił. Są one ciągle przemęczone i nie mogą się na niczym skupić. Nic dziwnego! Twój organizm nie ma bowiem energii a Ty cały czas zmuszasz go do intensywnego wysiłku. Istotne jest również to, że każdą dietę np. 1500 kalorii czy 2000 kalorii możesz spokojnie uzupełnić o ruch i tym samym zwiększyć jej skuteczność. W przypadku głodówki jest to natomiast nie możliwe.

Źródło: Nie mam zamiaru się głodzić


Podobne wiadomosci:

  • Dlaczego nie warto się głodzić?
  • Dlaczego nie warto się głodzić? – część druga
  • Poszukują truciciela pszczół
  • Skomentuj:

    You must be logged in to post a comment.

    skanowanie Lublin skanowanie w lublinie skanowanie lublin skanowanie lublin projekty powykonawcze dokumentacja powykonawcza skanowanie do pliku wielki format serwis ekspresów do kawy warszawa