Nie daj się jesiennej chandrze!


Źródło: www.sxc.hu
Jesień to bardzo trudna pora roku. Nie chodzi tutaj nawet o infekcje, które w tym okresie atakują ze wzmożoną siłą ale o chandrę, która niestety z coraz większą silą zaczyna nam doskwierać. To naprawdę wyjątkowo męczące. Jak sobie z tym poradzić? Jak nie dać się jesiennej słocie i nadal aktywnie działać? Trzeba nastawić się pozytywnie!
W tym sezonie jesień wyjątkowo nas rozpieszcza. Patrząc za okno widzimy przepiękne słoneczko. Dzień za dniem mija a zimy nie widać. Wszystko to sprawia, że nasze samopoczucie jest naprawdę wyjątkowo dobre. Niestety już wkrótce jesień minie i nadejdzie sroga zima. Wówczas trudno będzie mówić o pozytywnym nastawieniu do życia. Jeszcze gorzej jeśli zastanie nas pochmurny i deszczowy listopad. W takie dni nie chce się ruszać z domu a co dopiero mówić o sporcie? Trudniej jest nam również wytrwać w naszych postanowieniach dotyczących diety i zdrowego stylu odżywiania. Jak bowiem nie pozwolić sobie na chwilę słodkiego zapomnienia? Jak nie dać się pokusie, kiedy nic nie zachęca nas do tego, aby dbać o swoją sylwetkę. W najbliższym czasie z pewnością nie będziesz miała okazji dobrze zaprezentować się w swoim bikini. Nie będzie również szans na to, aby móc pokazać się w kusych strojach. Po co zatem się starać? Nie daj się jesiennej chandrze! Przez te kilka miesięcy możesz zaprzepaścić te wszystkie wyrzeczenia oraz dni, kiedy odmawiałaś sobie dosłownie wszystkiego. Czy jesień lub zima są tego warte?

Źródło: Nie daj się jesiennej chandrze!


Podobne wiadomosci:

  • Nie daj się jesiennej chandrze – część druga
  • SZCZYT JESIENNEJ KONCENTRACJI ŻURAWI W UJŚCIU WARTY
  • Nie daj się chandrze i depresji! – część druga
  • Skomentuj:

    You must be logged in to post a comment.

    skanowanie Lublin drukowanie skanowanie kolor lublin skanowanie lublin wielki format skan skanowanie lublin naprawa ekspresów odkamienianie ekspresów kawowych