Na czym polega dieta wiosenna?

Źródło: www.sxc.hu
Dieta wiosenna to doskonały sposób na odżywienie organizmu po ciężkiej i długiej zimie. Jest to także doskonały sposób na zrzucenie kilku kilogramów, które przybyły nam w trakcie spędzania wieczorów na kanapie. 
Pogoda ma duży wpływ na to co jemy oraz w jaki sposób. W trakcie zimy pozwalamy sobie na znacznie więcej. Bardzo często jemy także niezdrowe i bardzo kaloryczne przekąski, które nie wnoszą do naszego organizmu żadnych wartości odżywczych. Takie działanie spowodowane jest brakiem mobilizacji. Z jednej strony nie ma zbytnio opcji na uprawianie sportu (chyba, że na Sali gimnastycznej), z drugiej strony zakładamy na siebie kilka warstw ubrań, które ukrywają nasze niedoskonałości. Wiosna to idealny czas na to, aby spróbować pozbyć się nieestetycznych fałdek i powrócić do dawnej formy. Dodatkowo oprócz pięknej sylwetki stosując dietę wiosenną możemy liczyć na poprawę samopoczucia i stanu zdrowia. Ten program żywieniowy oczyści Twój organizm z toksyn i zbędnych produktów przemiany materii, które nagromadzone zostały po zimowym objadaniu się. Pierwszym etapem wiosennej diety jest całkowita rezygnacja z niezdrowych przekąsek takich jak chipsy, tłuste potrawy, słodycze itp. Zamiast nich sięgaj po świeże, chrupiące owoce i warzywa. Dzięki temu dostarczysz do organizmu odpowiednią ilość witamin i mikroelementów oraz co ważne także błonnika, który odgrywa tak istotną rolę w regulowaniu procesów trawienia.

Źródło: Na czym polega dieta wiosenna?


Podobne wiadomosci:

  • Na czym polega dieta wiosenna? – część druga
  • Na czym polega dieta wiosenna? – część trzecia
  • Na czym polega dieta wiosenna? – część czwarta
  • Skomentuj:

    You must be logged in to post a comment.

    skanowanie Lublin skanowanie w lublinie skanowanie lublin projekty powykonawcze dokumentacja powykonawcza skanowanie do pliku wielki format skanowanie kolor lublin wydruki lublin wielki format skan serwis ekspresów serwis ekspresów Lublin w Lublinie