Mój własny sposób na zgrabną sylwetkę

Źródło: www.sxc.hu
Jeszcze do niedawna mogłam jeść dosłownie wszystko. Chipsy, czekoladki i inne niezdrowe przysmaki spożywałam nawet wieczorami. Nie mogłam przy tym przytyć nawet kilku kilogramów. Pewnego dnia okazało się jednak, że te piękne czasy niestety bezpowrotnie przeminęły.
Nie powiem, aby było to łatwe. Szczególnie niepowodzenia oraz brak motywacji wtedy, gdy humor niespecjalnie dopisuje przekładały się na to, że moja sylwetka wcale się nie zmieniała. Co poniedziałek ten sam scenariusz czyli mocne postanowienie poprawy. Niestety już koło środy ustępowało ono miejsca lenistwu i braku chęci do czegokolwiek. efekt tego był taki, że bardzo szybko traciłam poczucie własnej wartości i jednocześnie doskwierały mi stany depresyjne. Jak sobie z tym poradziłam? Po pierwsze sport! Jeśli naprawdę chcesz schudnąć musisz ćwiczyć. To jest podstawowa kwestia. Niemniej jednak niewiele z nas ma na tyle dużą motywację i silną wolę, aby regularnie ćwiczyć w domu. Cóż z tego, ze kupiłam sobie stacjonarny rowerek skoro nie mogłam się zmobilizować, żeby chociaż dwa razy w tygodniu z niego skorzystać? Podobnie rzecz ma się z innymi rewelacyjnymi ćwiczeniami, które udało mi się znaleźć w sieci. Dlatego też w moim przypadku znacznie lepszym rozwiązaniem okazało się zapisanie na zajęcia fitness. To naprawdę miła odmiana dla mnie. Mogłam sobie odpocząć i jednocześnie zapomnieć o tych wszystkich problemach.

Źródło: Mój własny sposób na zgrabną sylwetkę


Podobne wiadomosci:

  • Mój własny sposób na zgrabną sylwetkę – część druga
  • Zgrabna sylwetka a równowaga kwasowo-zasadowa
  • Zasługujesz na ładną sylwetkę
  • Skomentuj:

    You must be logged in to post a comment.

    skanowanie Lublin kopiowanie plakaty lublin wielki format w lublinie skanowanie lublin skanowanie dokumentów lublin projekty powykonawcze archiwizacja dokumentacji skanowanie do pliku wielki format