Mój patent na odchudzanieŹrodło:www.sxc.hu
Odchudzanie nigdy nie jest łatwe. Zawsze bowiem wiąże się ono z wieloma wyrzeczeniami oraz trudnymi do pokonania słabościami. Każdy kto kiedykolwiek był na diecie wie, jak trudno odmówić sobie małej, słodkiej przyjemności. Niestety jeśli marzy Ci się zgrabna sylwetka musisz postawić wszystko na jedną kartę!

Co to znaczy? W praktyce oznacza to, że musisz wyrzec się wszystkiego co kaloryczne i niezdrowe. Nie chodzi o to, aby ekstremalnie ograniczać spożywanie pokarmów. Nie powinnaś się bynajmniej głodzić bo nie o to w tym wszystkim chodzi. Musisz jedynie uważać na to co i w jakich ilościach jesz. Dzięki temu z pewnością uda Ci się zrzucić te kilka nadprogramowych kilogramów. Ja sama kiedy zdałam sobie sprawę z tego, jakimi niezdrowymi pokarmami się odżywiam i ile w nich pustych i nic nie wnoszących do naszego organizmu kalorii przeraziłam się. Dobrym sposobem na podsumowanie Twojego dotychczasowego stylu życia jest sporządzanie notatek. Za każdym razem kiedy coś zjesz zapisuj to. Każda nawet najmniejsza przekąska powinna się znaleźć w Twoim zeszycie. Po tygodniu zrób podsumowanie. Podlicz ilość spożywanych dziennie kalorii i oszacuje ile tak naprawdę z nich jest Ci potrzebnych do normalnego funkcjonowania. Pamiętaj, że wszystko czego Twój organizm nie przerobi na energię zostanie odłożone w postaci nadprogramowych kilogramów. Nie dziw się zatem potem, że tyjesz.

Źródło: Mój patent na odchudzanie


Podobne wiadomosci:

  • Mój patent na odchudzanie – część druga
  • Jesienią rozpocznij odchudzanie!
  • Zdrowe odchudzanie
  • Skomentuj:

    You must be logged in to post a comment.

    skanowanie Lublin skanowanie lublin skanowanie dokumentacji lublin tanie ksero lublin tanie kopiowanie lublin szybki druk wysokonakładowy projekty powykonawcze dokumentacja powykonawcza skanowanie do pliku wielki format