Mój patent na odchudzanie – część druga


Źródło: www.sxc.hu
W poprzedniej części tego artykułu powiedziałam Ci sporo na temat tego, jak rozpocząć dietę odchudzającą. Pokazałam Ci, że sporządzenie listy spożywanych posiłków może okazać się naprawdę wyjątkowo pomocne.

Dlatego też jeśli chciałabyś naprawdę zrobić coś ze swoją figurą i jednocześnie poprawić stan swojego zdrowia to zacznij pracować nad sobą już dziś. Początek jest zawsze trudny. Nie łatwo jest nam bowiem zrezygnować z tego, co do tej pory tak bardzo nam smakowało. Dlatego też na początku każdej diety odchudzającej zwykle pojawia się wiele wątpliwości. Niektórzy rezygnują z niej już po kilku dniach od momentu, kiedy rozpoczęli przyjmowanie innych pokarmów niż te, do których byli przyzwyczajeni. Najtrudniejszym momentem jest zawsze wyjście ze znajomymi. Wtedy bowiem pojawia się pokusa spożycia czegoś kalorycznego i niezdrowego. Powinnaś wiedzieć, że od czasu do czasu odrobina przyjemności jest wskazana. Nie powinnaś cały czas odmawiać sobie rzeczy, których lubisz. Nic się nie stanie jeśli nawet raz w tygodniu zjesz dwie kostki czekolady czy dwa razy w miesiącu zjesz ze znajomymi pizze. Takie odmawianie sobie wszystkiego może bowiem doprowadzić do dużej frustracji a w takim stanie psychicznym nie będzie Ci łatwo zachować swoje postanowienie.

Źródło: Mój patent na odchudzanie – część druga


Podobne wiadomosci:

  • Mój patent na odchudzanie
  • Odchudzanie szkodzi zdrowiu – część druga
  • Jesienią rozpocznij odchudzanie! – część druga
  • Skomentuj:

    You must be logged in to post a comment.

    skanowanie w lublinie skanowanie lublin skanowanie Lublin zesłańców sybiru lublin plakaty lublin wydruki lublin centrum format lublin wielkoformatowe format