Mleczko pszczele wraca do łask

Mleczko pszczele nazywane niebiańskim pożywieniem to wynik synergii pomiędzy światem roślin i zwierząt. Wytwarzane w ulu przez pszczoły, stanowi pokarm dla ich królowej. Dzięki temu, że zawiera unikatowe składniki o działaniu wszechstronne wzmacniającym, królowa żyje do 40 razy dłużej niż robotnice.

Ten niezwykły surowiec wspiera nasz układ odpornościowy oraz czyni skórę, włosy i paznokcie pięknymi. Od marca 2012 jest dostępny jako podstawowy składnik suplementów diety wchodzącej na polski rynek marki Arko Royal, należącej do największego europejskiego producenta preparatów naturalnych – Arkopharma Laboratoires Pharmaceutiques. Wyłącznym dystrybutorem Arkopharma Europie Środkowo-Wschodniej – w tym w Polsce – jest Walmark.

W 1953 roku francuski hodowca pszczół – dr Caillas – zrewolucjonizował dietę Francuzów, publikując pracę zatytułowaną „Pszczoły źródłem młodości i witalności”. Artykuł zapoczątkował modę na mleczko pszczele, które zaczęto postrzegać jako panaceum na wiele dolegliwości, w tym związane z oznakami starzenia.

 
Arko Royal France

Czytaj więcej…Źródło: Mleczko pszczele wraca do łask


Podobne wiadomosci:

  • Mleczko pszczele
  • Trolejbusy wracają do łask
  • Mleczko pszczele
  • Skomentuj:

    You must be logged in to post a comment.

    skanowanie Lublin skanowanie w lublinie skanowanie lublin zesłańców sybiru lublin serwis niszczarek lublin niszczarki lublin naprawa niszczarek lublin wydruki lublin centrum tanie formaty lublin wielkoformatowe format