Miody na diecie

Często zadajemy sobie pytanie: „Jak schudnąć?” Okazuje się, że nie jest to zadaniem trudnym, jeśli przestrzega się diety miodowej. Mimo wysokiej kaloryczności tego artykułu żywnościowego, specjaliści od diet włączają miód do najbardziej nawet surowych przepisów. Oczywiście, nie należy obżerać się tym słodkim przysmakiem. Chodzi jedynie o kilka łyżeczek miodu. Dodać wypada, że dzienna dawka miodu, którą organizm przyswaja bez nadmiernego obciążenia trzustki, wynosi dwie łyżeczki do herbaty.

Oto wariant pierwszy: codziennie rano, na czczo, i wieczorem, w dwie godziny po kolacji, trzeba pić wodę z miodem. W szklance zimnej lub nieco ciepławej wody rozpuszcza się jedną łyżeczkę do herbaty miodu i wypija się duszkiem. Przy temperaturze 42 stopni miód w pełnym zakresie traci wszystkie swoje lecznicze właściwości.

Mechanizm diety uwzględnia regenerujące właściwości miodu: jego unikalny skład biochemiczny sprzyja własnej regeneracji organizmu, czyli  także unormowaniu wagi.

Wariant drugi pasować będzie tym, którzy właśnie wrócili ze „święta żołądków”. Do szybkiego odzyskania normalnej formy przyczyni się dieta z cytryn i miodu. Jest obliczona na dwa dni, i pozwoli na szybkie pozbycie się dwóch lub trzech kilogramów, nagromadzonych w czasie urlopu. W ciągu tych dwóch dni trzeba pić tylko mieszankę miodu i soku cytrynowego.

Na dobę przeznacza się trzy litry wody, 15 cytryn i 50 gramów miodu. Nie trzeba obawiać się straty sił, gdyż organizm otrzyma niezbędne ilości węglowodanów.

Nareszcie – wariant trzeci – to dieta obejmująca okres dwóch tygodni. Pozwoli ona na pozbycie się od 6 do 8 kilogramów nadwagi. W tym czasie koniecznie trzeba zrezygnować ze spożywania mięsa i ryby, a białko zwierzęce zastąpić mają nabiał i jajka. Miodem należy zagrzać każdy posiłek. Starczy jedna łyżeczka do herbaty, a nawet do kawy. Dodać wypada, że kogel-mogel na miodzie jest wspaniałym deserem.

Źródło: Miody na diecie


Podobne wiadomosci:

  • Zioła i miody
  • Zioła i miody
  • Kobiety ciężarne nie powinny jeść więcej. Ważne jest jednak zwiększenie substancji odżywczych w diecie
  • Skomentuj:

    You must be logged in to post a comment.

    skanowanie Lublin skanowanie lublin wydruki lublin centrum format lublin wielkoformatowe format tanie ksero lublin tanie kopiowanie lublin szybki druk wysokonakładowy serwis niszczarek lublin niszczarki lublin naprawa niszczarek lublin