Miodobranie

Dzierżoniowskie Miodobranie

Miód, miód pitny i wszelkiego rodzaju produkty wyrabiane na bazie miodu będzie można smakować podczas zbliżającego się „Miodobrania 2011”. 27 i 28 sierpnia zapraszamy Państwa na stadion miejski w Dzierżoniowie. Targi pszczelarstwa i rękodzieła artystycznego rozpoczną się w sobotę o godzinie 15.00.

Plakat_Miodobranie-Zapow-18-08-2011

W pierwszym dniu imprezy na scenie wystąpią polskie i zagraniczne zespoły ludowe, koncert finałowy należeć będzie do grającego muzykę świata zespołu Stonehenge. W niedzielę zapraszamy m.in. na występy Miejskiej Orkiestry Dętej, Ślężan, Mambo Afrika i VOX.

Miodobranie to degustację produktów spożywczych, odzieży pszczelarskiej i pokazy kunsztu pszczelarskiego. Odwiedzający imprezę będą mogli również obejrzeć prezentację produktów ekologicznych, wyrobów z wikliny czy pokaz wirowania miodu i tradycyjnego wypieku chleba.

 

ŹRÓDŁO: doba.pl

Źródło: Miodobranie


Podobne wiadomosci:

  • Pierwsze miodobranie z kłody bartnej w Nadleśnictwie Augustów
  • Lubelskie Miodobranie – Pszczela Wola
  • Miodobranie na Podkarpaciu
  • Skomentuj:

    You must be logged in to post a comment.

    skanowanie Lublin skanowanie w lublinie skanowanie lublin tanie ksero lublin tanie kopiowanie lublin szybki druk wysokonakładowy wydruki z internetu lublin wielki format w lublinie skanowanie lublin skanowanie dokumentów lublin