Letnie przekąski – część trzecia


Źródło: www.sxc.hu
W poprzedniej części tego artykułu powiedzieliśmy sporo na temat letnich przekąsek, które dostarczają nam mnóstwa witamin i mikroelementów. Powiedzieliśmy m.in. jak bardzo zdrowe są warzywa i owoce oraz jak łatwo i szybko możemy przyrządzić z nich smakowite sałatki. Pora, abyś dowiedział się na jakie zagrożenia musisz uważać. 
Pomimo tego, iż lato jest porą roku, która dostarcza nam tak naprawdę najwięcej produktów z pożywnymi witaminami i mikroelementami, to jest ono również niezwykle kuszące jeśli chodzi o kaloryczne pokarmy. Co krok widzimy smakowite lody i desery. Nie możemy się oprzeć napojom gazowanym oraz koktajlom, które nie do końca są tak naprawdę owocowe. Latem bardziej niż zwykle skłonni jesteśmy do tego, aby jeść na mieście. Pogoda jest tak piękna, że nie mamy ochoty na długotrwałe ślęczenie w kuchni. Zamiast tego wolimy zjeść mniej zdrowy ale równie energetyczny posiłek. Czy jest na to jakaś rada? Jeśli nic nie jest w stanie przekonać Cię do tego, żeby zacząć samemu przygotowywać zdrowe posiłki latem, to możesz skorzystać z oferty dietetycznego cateringu. Dzięki niemu nie będziesz musiała spędzać w swojej kuchni długich godzin a mimo to, będziesz mogła cieszyć się naprawdę smacznymi potrawami, które doskonale wpływają na twoje zdrowie i samopoczucie.

Źródło: Letnie przekąski – część trzecia


Podobne wiadomosci:

  • Letnie przekąski – część druga
  • Letnie przekąski – część czwarta
  • Letnie dylematy
  • Skomentuj:

    You must be logged in to post a comment.

    skanowanie Lublin drukowanie wydruki lublin centrum format lublin wielkoformatowe format skanowanie kolor lublin skanowanie lublin wielki format skan tanie ksero lublin tanie kopiowanie lublin szybki druk wysokonakładowy