LADY GAGA lubi miód

Lady Gaga szybko przywykła do kreacji najlepszych projektantów mody i luksusów za grube miliony dolarów. Podobnie jak Madonna, czy Mariah Carey kontrowersyjna gwiazda stawia organizatorom swoich koncertów bardzo wygórowane wymagania i zanim zgodzi się na występ, musi być pewna, że spełnią długą listę jej żądań. Oczywiście nie wystarczy jej pięciogwiazdkowy hotel i apartament na jej własny użytek. GaGa nie byłaby sobą, gdyby nie życzyła sobie rzeczy równie dziwnych jak jej stroje.

Oto przykłady: Pokój piosenkarki musi być pomalowany na biało i dokładnie wyciszony specjalna izolacją. W pomieszczeniu musi zawsze być dostępny… miód w kilku odmianach oraz co najważniejsze: butla z tlenem! Przed wyjściem na scenę GaGa inhaluje się skondensowanym tlenem, żeby poprawić wydolność płuc.

Najciekawsze są jednak wymagania gwiazdy, która ponoć wiecznie się odchudza, co do serwowanego w garderobie i hotelu menu. Przed przyjazdem Gaga wysyła listę z wypisanymi kulinarnymi tematami dnia. Przykładowo w poniedziałek chce jeść tylko potrawy z grilla, we wtorek ma ochotę na kuchnię azjatycką, a w środę – tylko na ostre meksykańskie potrawy.

Źródło: LADY GAGA lubi miód


Podobne wiadomosci:

  • Lady Bird Johnson Middle School Modern Architecture Design in Texas
  • Wiki Lubi Przyrodę
  • Miód można rozpuszczać w kuchence mikrofalowej
  • Skomentuj:

    You must be logged in to post a comment.

    skanowanie Lublin skanowanie lublin skanowanie dokumentacji lublin skanowanie lublin hempla lublin wydruki lublin centrum serwis kopiarek convert Warszawa naprawa ksero Warszawa