KSIĘGA (NIE TYLKO) DLA ŁASUCHÓW.

Ciasta tradycyjne i fantazyjne, ciasta z owocami, z alkoholami, ciasta na zimno, rolady, torty, ciastka, rogaliki, pączki, ciasteczka… Codzienne i odświętne, proste i wykwintne, łatwe w wykonaniu i wymagające nieco doświadczenia… Ponad 400 sprawdzonych przepisów przynosi „Wielka księga ciast Siostry Anastazji”, wydana przez krakowskie wydawnictwo „WAM”, która w tych dniach trafiła do księgarń.  Wszystkie przepisy – jak zwykle – przejrzyste i precyzyjne, bogato ilustrowane wysmakowanymi zdjęciami, niemal pachnącymi prezentowanymi na kartach domowymi wypiekami.

Źródło: KSIĘGA (NIE TYLKO) DLA ŁASUCHÓW.


Podobne wiadomosci:

  • Zielona Księga w sprawie nieuczciwych praktyk na rynku żywnościowym
  • Eko-transport
  • "Góry pierworodne w Śląsku, które nazywają się po niemiecku Riesen-Gebirge, a w języku slawiańskim Wielikońskie góry (…) Wielikońskie góry pierworodne leżą w Xięztwie Jaworskiem, mil 10 wzdłuż, a około mil 6 mają wszerz. Tu są naidawnieisze osady Serbów i Wendeńczyków, narodów slawiańskich. Skład tych gór jest granit i gneis jednolity, w jednym i w drugim kwarc przemaga. Szególnie w górze Flins. Nazwisko jei od bożka śmierci u Serbów i Wendeńczyków, który tu z dawnych podań miał mieć kościół. Góra ta Flins, cała prawie jest z białego, litego kwarcu”. (Stanisław Staszic, "O ziemiorództwie Karpatów i innych gór i równin Polski")
  • Skomentuj:

    You must be logged in to post a comment.

    skanowanie Lublin kopiowanie projekty powykonawcze archiwizacja dokumentacji skanowanie do pliku wielki format skanowanie kolor lublin skanowanie lublin wielki format skan skanowanie dokumentacji lublin