Jesień a dieta


Źródło: www.sxc.hu
Lato powoli chyli sięku końcowi i już wkrótce nadejdą długie jesienne wieczory, w trakcie którychpogoda nas nie rozpieszcza. Ten czas jest trudny dla nas wszystkich. Jest tobowiem moment, kiedy zaczyna nam powoli brakować motywacji i tym samym naszafigura staje się zagrożona. 
Jeśli latem dużo ćwiczyłaś i zdrowo się odżywiałaś, toapelujemy do Twojego rozsądku – nie zepsuj tego! Wiem, że ciężko Ci jest dbać ofigurę jesienią ale musisz się zmobilizować. Jesienią coraz więcej czasuspędzamy w domu na kanapie. Deszczowa pogoda wprowadza nas w zły nastrój iszukamy sposobów na to, aby choć trochę go sobie poprawić. Zdajemy sobie sprawęz tego, że naprawdę możesz mieć dość wszystkiego i jedyne o czym marzysz tozatracić się i przespać całą jesień i zimę. Musisz jednak wiedzieć, że zdroweodżywianie jest w stanie pomóc Ci zwalczyć zmęczenie i złe samopoczucie. Tak,to naprawdę możliwe! Co musisz zrobić? Przede wszystkim nie daj się atmosferze!Nawet jeśli pogoda nie zawsze dopisuje, to staraj się spędzać ja najwięcejczasu na świeżym powietrzu. To naprawdę bardzo dobre rozwiązanie. Załóż wesołekalosze i przemierzaj lasy w poszukiwaniu grzybów. Im więcej czasu będzieszpoza domem, tym będziesz bardziej odporna na pokusy. W lesie prawdopodobnie niebędziesz miała sposobności sięgnąć po coś słodkiego. Niewielkie jest również prawdopodobieństwo,że poczujesz chęć na zjedzenia fast fooda. Jeśli nie masz takiej sposobnościlub po prostu nie lubisz spędzania czasu na wolnym powietrzu, gdy z nieba kapiedeszcz, to po prostu udaj się na jakiś sport.

Źródło: Jesień a dieta


Podobne wiadomosci:

  • Jesień tuż tuż…
  • Z cyklu Jesień / from the Autumn series
  • Ciepła, pochmurna jesień nie sprzyja kolorowym liściom
  • Skomentuj:

    You must be logged in to post a comment.

    skanowanie Lublin kopiowanie projekty powykonawcze archiwizacja dokumentacji skanowanie do pliku wielki format tanie ksero lublin tanie kopiowanie lublin szybki druk wysokonakładowy skanowanie lublin